ورزشی

سند تحول دانشگاه آزاد اسلامی کارکردگرا و عملیاتی است

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از بیرجند، سیدحسن هاشمی در مراسم استقبال از دانشجویان جدیدالورود دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند که به صورت حضوری و مجازی برگزار شد، اظهار کرد: در این مراسم از دانشجویان جدید الورود دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند استقبال می شود. سند تحول دانشگاه سندی کارکردگرا و عملیاتی است که در آن جزئیات اقدامات انجام شده از سال 1400 تا 1405 به صورت کارشناسی بیان شده است و بر اساس این سند دانشگاه آزاد اسلامی در سطح اول منطقه قرار دارد.

وی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند در حال حاضر یک واحد اجتماعی و معتبر در سطح ملی و بین المللی با امکانات و قابلیت های فراوان برای تحقیقات علمی و مزایایی است که بسیاری از آنها منحصر به کشور است. این واحد دانشگاهی یکی از 6 واحد بین المللی است دانشگاه آزاد اسلامی کشوری محسوب می شود و کیفیت علمی آن باعث تعالی دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مختلف در کشور می شود و به عنوان مثال رشته مکانیک دانشگاه آزاد اسلامی اکنون در رتبه 35 شانگهای قرار دارد. این موضوع سطح علمی این واحد دانشگاهی را مشخص می کند که بسیار مهم است. با همکاری کلیه اساتید، دانشجویان و همکاران مفاد سند تحول را اجرا خواهیم کرد. در واقع این سند راه را برای رشد و شکوفایی هر چه بیشتر دانشگاه هموار می کند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی از دانشجویان به عنوان آینده سازان کشور یاد کرد و از آنان خواست از امکانات و ظرفیت های گسترده دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برای بیرون آمدن و توسعه خلاقیت، توانمندسازی بهترین استفاده را ببرند. بر. دانش و مهارت های مورد نیاز در دنیای جدید. برای اینکه بدانند چه چیزی به آنها داده می شود.

به گزارش آنا، پیش از این مراسم دانشجویان و مسئولان دانشگاه با حضور در یادواره شهدای گمنام به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

انتهای پیام/4121/

دکمه بازگشت به بالا