فرهنگ و هنر

هوشیاری و اتحاد دنیای اسلام مانع موفقیت آمریکا و رژیم صهیونیستی خواهد بود

هوشیاری و وحدت در جهان اسلام مانع موفقیت آمریکا و رژیم صهیونیستی خواهد شد.

نازک نارنجی/ قم استاد حوزه علمیه خواهران با اشاره به اینکه ناکامی آمریکا و رژیم صهیونیستی بر بیداری و هوشیاری جهان اسلام سایه افکنده است، گفت: فراهم کردن بستر پیشرفت برای همه ملت های آزاده جهان در سایه. از صلح و عشق

میر امام کارشناس معارف حرم حضرت معصومه(س) در بالکن حضرت خدیجه(س) بابیان اینکه وجود پیامبر اکرم(ص) مایه برکت و رحمت برای جهانیان است، گفت: خداوند می فرستد. . پیامبر به عنوان پیامبر و با بعثت پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم همه مردم را تحت لوای توحید، ایمان واحد، ایمان به خدا، پذیرش نبوت رسول خدا (صلی الله علیه و آله و سلم) و لا باطل متحد می کند. . ائمه (ع) و یک قبله.
کارشناس معارف آستان مقدس حضرت معصومه(س) ادامه داد: همه فرقه های اسلام در مبانی دینی با هم متحد هستند و اختلاف آنها فقط در فروع دین است.
وی با تاکید بر اینکه اکنون زمان شیعه، سنی و ایران هراسی نیست، بلکه اکنون باید ترس ما از استکبار و صهیونیسم باشد، گفت: متأسفانه استکبار و سلطه طلب به بهانه قومیت، رنگ، نژاد و حتی مذهبی و مذهبی هستند. تفاوت های قومیتی، اختلافات در کشورهای اسلامی. و در دنیا دنبال فتنه می گردند و با این تفرقه از ملت های جهان سوء استفاده می کنند.
میر امام با اشاره به اینکه شکست آمریکا و رژیم صهیونیستی در راستای بیداری و هوشیاری جهان اسلام حاصل شد، تصریح کرد: بسترسازی برای پیشرفت همه ملت‌های مستقل جهان در سایه صلح و آرامش عشق.
وی بابیان اینکه نسل جوان باید درک کنند که آمریکا با کشورهای منطقه و مسلمانان دوست نیست و نمی تواند باشد و مسائل منطقه باید توسط مردم حل شود، گفت: آمریکا و رژیم صهیونیستی از منطقه.
استاد حوزه علمیه خواهران با تاکید بر اینکه فلسطین باید به دست فلسطینی ها و مسلمانان در یک منطقه آزاد شود، گفت: دشمن با تاکید بر اختلافات به دنبال فتنه انگیزی و استثمار ملت ها است و افغانستان الگوی مهم مسلمانان و ملت های مستقل است. در این رابطه. ” جهان است.
میر امام گفت: متأسفانه هژمونی و قومیت افغانستان این کشور را ترک کرده است. با حضور نیروهای آمریکایی بیش از هر زمان دیگری عقب مانده شده است.
وی یادآور شد: بر اساس رهنمودهای قرآن کریم، مسلمانان باید با همدیگر مهربان و مهربان باشند و با یکدیگر مهربان باشند و با دشمنان مهربان باشند. در حالی که اکنون قدرت های سلطه، این معادله کشورهای اسلامی و دشمنان کشورهای مسلمان را با دشمنان دوست و نسبت به یکدیگر برعکس کرده و شعله جنگ در کشورهای اسلامی و تأخیر آنها و ریختن خون مردم بیگناه را به آتش کشیده اند. .

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا