ورزشی

لیگ برتر فوتبال، آماتورتر از همیشه!

هفته دوم بیست و یکمین دوره لیگ حرفه ای فوتبال ایران کمتر از یک ساعت پیش آغاز می شد ، اما بعید است یکی از مسابقات برگزار شود و ورزشگاه میزبان یک دیدار دیگر به تیم میزبان اجازه ورود نداد. استادیوم.

به گزارش نازک نارنجی، صبح امروز (یکشنبه) که کانال رسمی باشگاه تراکتورسازی آگهی فروش ویژه خودرو را منتشر کرد، فکر نمی‌کنیم در حال حاضر شاهد چیز شگفت‌انگیزی باشیم، اما فوتبال حرفه‌ای ایران همیشه به دنبال این است. راه ها. غافلگیر شدن. در اولین اتفاق عجیب بازیکنان باشگاه پدیده پس از اعتصاب خود از سفر به سرچشمه خودداری کردند و در نتیجه نتوانستند به همراهی خود با مس رفسنجان ادامه دهند.

البته هیئت فوتبال استان خراسان رضوی با ارسال نامه ای به سازمان لیگ خواستار تعویق بازی مس و پدیده شد که با مخالفت سازمان لیگ مواجه شد. در همین راستا کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پس از بررسی گزارش سازمان لیگ باید به نتیجه این دیدار رای دهد که احتمالا در تساوی 3 بر صفر مس و پدیده به نفع مسیح رای خواهد داد.

اما این پایان یک روز عجیب در لیگ برتر نبود و در یک اتفاق عجیب دیگر ساعتی مانده به بازی نفت و سپاهان، شرکت پیمانکار ورزشگاه شهدای فولاد اجازه ورود به اتوبوس تیم نفت را پیدا کرد. چون نفت مسجدسلیمان چک اجاره صادر نکرده است. او اجازه نداد تیم میزبان پشت درهای ورزشگاه بماند.

پیش از این قرار بود تیم‌های مسجدسلیمان و سپاهان در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان به مصاف هم بروند، اما در عرض 10 روز، چمن ورزشگاه در وضعیت خطرناکی قرار گرفت و مسئولان لیگ مجبور به تغییر ورزشگاه میزبان شدند.

اتفاقات امروز لیگ برتر فوتبال شاید عجیب‌ترین روز این رقابت‌ها را رقم بزند و حتی فوتبال غیرحرفه‌ای ایران را بیشتر نشان دهد. نمایشی که در آن باشگاه ها نقش اول را دارند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا