استان ها

6 میلیارد تومان تجهیزات شبکه برق استان قزوین در نیمه اول امسال به سرقت رفت

به گزارش خبرگزاری نازک نارنجی از قزوین ؛ جلسه شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق روز شنبه با حضور روح الله عباسپور، رجب رحمانی، فاطمه محمدبیگی نمایندگان استانی مجلس شورای اسلامی در شرکت آب منطقه ای قزوین برگزار شد.

سعید بهادیوند چگینی در این جلسه اظهار داشت: یکی از مهمترین چالش های شرکت توزیع برق، دریافتی های سنگین و کمبود اعتبار است که اجرای طرح های عمرانی و رفع آن را با مشکل مواجه می کند.

وی افزود: امروز ۲۱۰ میلیارد تومان از بخش دولتی و خصوصی طلب داریم که در صورت دریافت آن می‌توانیم طرح‌های رفع اختلال شبکه و افت ولتاژ و آسیب‌پذیری را برطرف کنیم.

hulagway_2021_10_23-21_22_32_312_yGi

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین یادآور شد: 70 میلیارد تومان در تملک های شرکت مربوط به صنایع استان به ویژه واحدهای فولادی، 50 میلیارد تومان در بخش کشاورزی، 27 میلیارد تومان در بخش دولتی، 28 میلیارد تومان بدهی مشترکان تجاری. و 36 میلیارد تومان بدهی به مشترکان داخلی.

وی گفت: کمبود اعتبار باعث می شود که شبکه همچنان رو به وخامت بگذارد و ما نمی توانیم این مشکل را فوراً حل کنیم که انتظار داریم بدهکاران را جبران کند.

تغییر وضعیت کارمندان قدرت نمایندگان را دنبال کنید

بهادیوند چگینی تصریح کرد: با مساعدت نمایندگان استان، مشکل اعتبارات موجود برای پرداخت حقوق کارکنان شرکت در مدت دو ماه برطرف شده است، اما مدتی است که شکایت و انتقاد داریم که شرکت را مجبور به تغییر حقوق بگیریم. شرایط. ” شامل تغییر شرایط و احقاق حق آنها ما از نمایندگان محترم انتظار همکاری داریم.

برق

وی گفت: درخواست انتقال نیروهای شهرستانی به مرکز استان هنوز یک چالش است و در برخی مناطق از جمله آواج با کمبود نیرو روبرو هستیم.

سرقت شش میلیارد تن تجهیزات برقی در استان

بهادیوند چگینی تصریح کرد: سرقت تجهیزات شبکه برق از دیگر دغدغه های ما شرکت توزیع برق است و در نیمه نخست امسال بیش از 6 میلیارد تومان تجهیزات شبکه به سرقت رفته که هم باعث از بین رفتن شبکه و هم خسارت به مشترکان می شود. . لوازم برقی، به ویژه روستاییان. و این حادثه به شهر قزوین و حتی خیابان های داخل شهر هم رسیده که نگران کننده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین یادآور شد: در صورت پیگیری و مساعدت نمایندگان برای دریافت اعتبارات لازم، اصلاح و بهینه سازی شبکه های آسیب دیده، رفع ضعف ولتاژ، جابجایی تیرها و پایگاه های برق در روستاها انجام می شود. انجام شده. دالی

دکمه بازگشت به بالا