ورزشی

۶۰۰۰ مکان ورزشی در ایام کرونا در کشور تعطیل شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، سید حمید سجادی هزاوه وی بعدازظهر جمعه در مراسم افتتاحیه مجتمع فرهنگی ورزشی خورشید خمین با هدف تعطیلی اماکن ورزشی در فصل کرونا گفت: در دستور کار قرار گیرد. در این فضا دچار بیماری عروق ویروس کرونا قلب شوید، در سالن تبلیغات منفی است، بنابراین باید به این موضوع رسیدگی شود.

وی ادامه می دهد: حضور در بازگشایی و بازگشایی مجموعه های ورزشی با اعتبارات مختلف یکی از وظایف کلیدی وزارت ورزش و جوانان است، بنابراین در افتتاحیه مجموعه ای با حدود 8 میلیارد تومان در حال ساخت در کنار برج میلاد هستم. و اگر مجتمع با I در حال حاضر یک میلیارد تومان است و بخش خصوصی باید به مردم کمک کند.

وزیر ورزش و جوانان در خصوص ظرفیت های ورزشی شهر خمین گفت: هزینه تعرفه های ورزشی باید به گونه ای باشد که سرمایه گذار آسیب نبیند ، بنابراین سرمایه گذاری قابل توجهی در این مجموعه انجام می شود و ما باید بتوانیم ایجاد کردن.

سجادی ادامه داد: امیدواریم با حمایت ها هر چه زودتر به امتیاز 100 برسیم و این پروژه ضرری نداشته باشد و افراد دیگر به کار و سالن های توپ تشویق شوند. توپ نیست، متخصصان بدنسازی، سوارکاری و … و با توجه به محدودیت امکانات و منابع دولتی باید با بخش خصوصی همکاری بیشتری صورت گیرد.

وزیر ورزش و جوانان گفت: شیوع بیماری عروق ویروس کرونا قلب آسیب های زیادی به همراه داشته است به طوری که 6000 اماکن ورزشی تعطیل شده و بدنه اماکن ورزشی آسیب جدی دیده است و امیدواریم به زودی این بیماری برطرف شود. . “

دکمه بازگشت به بالا