استان ها

نخستین سمینار آموزشی تغذیه و سلامت در قشم

به گزارش نازک نارنجی از قشم ، محمد سعید موسایی باغستانی ضمن گرامیداشت روز و هفته تربیت بدنی ورزشکاران و علاقه مندان به ورزش اظهار داشت: امسال هفته تربیت بدنی با شعار «ایران سالم ، همدلی ایران ، ایران قوی» ضرورت بهبود سلامت برای غلبه بر بیماریها تأکید شده است.

وی ادامه داد: در همین راستا و برای کمک به افزایش آگاهی در مورد تغذیه سالم برای داشتن اندامی سالم ، اولین سمینار آموزشی تغذیه و سلامت روز پنجشنبه 29 آنلاین در جزیره قشم برگزار می شود.

مویزسی در مورد موضوعات ارائه شده در این کنفرانس گفت: موضوعاتی مانند نقش تغذیه در سلامت و بهبود سیستم ایمنی بدن ، آب و الکترولیت ها ، اصول عملی تغذیه ورزشی ، ورزش و قدرت ، ترکیب بدن و تناسب اندام ، ملاحظات تغذیه برای ورزشکاران زن موضوعات مورد بحث در این سمینار هستند.

سرانجام رئیس هیئت کوهنوردی و صعودهای منطقه آزاد قشم از تمامی علاقمندان و فعالان حوزه ورزش جزیره برای حضور در این همایش رایگان دعوت کرد و افزود: این همایش با حضور دکتر هادی عطارد ، رئیس بخش تغذیه ورزشی آکادمی ملی المپیک ، مشاور تیم های ملی ، متخصص تغذیه ورزشی و فیزیولوژیست ورزشی قلب و دکتر شهزاد محمدیان ، متخصص تغذیه ورزشی و با همکاری و حمایت مدیریت ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم ، می تواند به افزایش آگاهی از داشتن یک زندگی سالم کمک کند.

شایان ذکر است اولین سمینار آموزشی تغذیه و سلامتی با روش های ورزش ، کنترل وزن و کرونا ، که توسط منطقه آزاد قشم برگزار می شود ، پنجشنبه 30 مهرماه از ساعت 8 صبح تا 18 بعد از ظهر در سالن کنفرانس مرکز بین المللی رشد قشم

با توجه به نیاز به رعایت پروتکل های ستاد ملی کرونا و ظرفیت پذیرش محدود ، علاقمندان می توانند تا 19 اکتبر کلید واژه “تغذیه” را به واتساپ 091750090 ارسال کنند تا آمادگی خود را برای ثبت نام در این کنفرانس اعلام کنند.

48

دکمه بازگشت به بالا