اجتماعی

از ورود افراد غیرمتخصص به طب سنتی جلوگیری شود

مدیرکل سازمان نظام پزشکی در دیدار خود با مدیرکل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت توضیح داد که باید از ورود افراد غیر متخصص و غیر دانشمند در این زمینه جلوگیری شود ؛ وی گفت: طب سنتی باید در راستای سیاست های ارتباطی سلامت ساخته شود و از کاهش آن جلوگیری کند.

مطابق نازک نارنجی و اعلامیه اداره کل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی ، دکتر. محمد رئیس زاده در دیدار با دکتر نفیسه حسینی یکتا ، مدیرکل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت ، ضمن بیان دلایل مهمی برای همکاری سیستم پزشکی در تعیین قابلیت ها و محدودیت های اظهار شده توسط ثقور: پزشکی باید بر اساس شواهد علمی ، خوب و دقیق و شامل افراد غیر متخصص و کم تجربه که باعث حذف طب سنتی شده اند ، باشد. نگه داشته شد

وی افزود: پزشکانی که در زمینه طب سنتی فعال هستند و مطابق اصول علمی در این زمینه فعالیت می کنند ، مورد حمایت قرار می گیرند و طبیعتاً مداخله غیر پزشکان مورد حمایت قرار نمی گیرد و باید مسئولان مربوطه به طور جدی مورد بحث قرار گیرند. این موضوع.

رئیس سازمان نظام پزشکی خاطرنشان می کند: این رشته دارای یک معلم و استاد سرشناس است. بنابراین باید از متخصصان این حوزه استفاده کرد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا