ورزشی

زیرساخت های VAR مهیا است/ امیدوارم شاهد یار ۱۲ در بازی بعد باشیم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، تیم های فوتبال ایران و کره جنوبی از ساعت 17 امروز در ورزشگاه آزادی در حالی به مصاف هم می روند که تماشاچی در ورزشگاه حضور ندارد.

احسان اصولی ، یکی از اعضای هیات مدیره فدراسیون فوتبال ، درباره از دست دادن تماشاگران در ورزشگاه آزادی اظهار داشت: همانطور که می دانید ما نمی توانیم بر اساس محدودیت ها و پروتکل های بهداشتی به تماشاگران خوب ایران خدمت کنیم. به امید خدا در بازی بعدی شاهد حضور دوست دوازدهم در ورزشگاه آزادی خواهیم بود.

او در مورد VAR گفت: “این همچنین یک مسئله فنی است.” دوستان و همکاران ما در فدراسیون ، با توجه به اینکه بارها این موضوع را در هیئت مدیره مطرح کرده اند ، همه زیرساخت های اولیه را آماده کرده و اولویت بندی کرده اند ، اما چون آزمایشات باید طبق پروتکل AFC و فیفا انجام شود ، این اتفاق نیفتاد. به

یکی از اعضای هیات مدیره فدراسیون فوتبال تصریح کرد: تمام ریل ها درست در این زمینه انجام شده است. از سخت افزار استفاده خواهد شد ، آزمایشات اولیه نیز انجام می شود. گام موثری برداشته شده است و امیدواریم در چند بازی آینده این کار را انجام دهیم.

اصول مربوط به پست های مدیریتی فدراسیون فوتبال: تکالیف به زودی مشخص و اعلام می شود.

وی درباره اصلاح قانون اساسی نیز گفت: نقاطی از مذاکرات بین پارلمان و دولت وجود دارد. ما آن را دنبال کردیم.

یکی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در مورد سرمربی تیم ملی فوتسال افزود: در حال حاضر ، نمی توانم در مورد آن صحبت کنم زیرا ذهن ما درگیر بازی امروز و در میانه آن است.

اوسولی در پاسخ به سوالی در مورد قرارداد داوران تاکید کرد: من همچنین چیزی در مورد آن نمی دانم.

دکمه بازگشت به بالا