فرهنگ و هنر

مکالمه با سلبریتی محبوب در ازای پرداخت پول!

تعدادی از هنرمندان و خوانندگان عرب زبان در طرحی مشارکت داشته اند که در ازای دریافت پول باید مستقیماً با هواداران خود ارتباط تلفنی یا تصویری برقرار کنند.

به گزارش نازک نارنجی ، به نقل از الجزیره ، چندین بازیگر مراکشی در طرحی شرکت کرده اند که طی آن مردم برای چند دقیقه مکالمه تلفنی با ستاره مورد علاقه خود هزینه می پردازند. هزینه این گفتگوها بسته به زمان و بازیگر متفاوت است.

با استفاده از این طرح ، که جنجال زیادی بین کاربران عربی در فضای مجازی ایجاد کرده است ، هر کسی که علاقه مند است می تواند مبلغ مشخصی برای مکالمه تلفنی یا حتی فیلم با هنرمند مورد علاقه خود یا فیلم های هنرمند مورد علاقه خود داشته باشد. دریافت تبریک تولد ، سالگرد ازدواج یا مناسبت های دیگر!

قیمت این مکالمات تلفنی یا تصویری بسته به مدت زمان مکالمه با بازیگر موردنظر متغیر است و از 400 تا 1000 درهم مراکش (معادل 44 تا 222 دلار) متغیر است.

بسیاری از هنرمندان ، خوانندگان و عرب زبانان معروف از این پروژه استقبال کرده و در آن شرکت کردند. این افراد آمادگی خود را برای صحبت مستقیم با طرفداران خود در ازای دریافت پول با ارسال ویدئوها هنگام معرفی این طرح اعلام کردند.

در همین راستا ، یکی از بازیگران مراکشی هدف خود را از شرکت در این پروژه به دست آوردن ثروت اعلام نکرد ، بلکه قصد داشت با پولی که در این راه به دست آورده بود کارهای خیریه انجام دهد.

بر اساس این گزارش ، تاکنون 200 هنرمند عرب زبان در این پروژه شرکت کرده اند که همه آنها از مراکش نیستند و برخی از آنها از خلیج فارس ، شمال آفریقا ، اروپا و دیگر نقاط جهان.

همچنین تعداد متقاضیان ارتباط با هنرمندان و خوانندگان تاکنون 70 هزار نفر اعلام شده است و انتظار می رود تعداد افراد برای این امر همچنان افزایش یابد.

برخی از کاربران شبکه های اجتماعی با تمسخر و انتقاد از این طرح ، افراد مشهور را متهم به سوء استفاده از افراد به منظور کسب سود کردند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا