ورزشی

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی نهبندان معرفی شد

به گزارش خبرنگار استان خبرگزاری آنا از بیرجند ، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی نهبندان در مراسمی با حضور رئیس نماز جمعه نهبندان ، سید حسن هاشمی ، دبیر هیئت امنا و رئیس. از دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی و مسئولین شهرستان نهبندان از این مرکز قدردانی شد.

حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی خزایی ، امام جمعه نهبندان ، در این مراسم با بیان اینکه دانشگاه ها با تمرکز بر دیدار پربرکت از دیوان عالی نهبندان در سال 1378 نقش مهمی در رشد و توسعه کشور دارند ، گفت: ، می گوید: یکی از ثمرات ارزشمند این سفر تأسیس مراکز آموزش عالی بود.

وی دانشگاه آزاد اسلامی نهبندان را یک مرکز دانشگاهی تأثیرگذار آموزش عالی در این شهرک عنوان کرد و از تلاش ها و خدمات محمدرضا بنیاسدی در دوران تصدی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی نهبندان تشکر کرد.

علیرضا صادقی معاون برنامه ریزی و حقوق اجتماعی فرماندار نهبندان در این جلسه با بیان اینکه دانشگاه ها معیارهای مهمی برای ارزیابی شهرداری ها هستند ، از مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی استان در ارتقای آموزش عالی نهبندان تشکر و از زحمات تشکر کرد. از محمد انگ رضا بنیاسدی. دانشگاه آزاد اسلامی منبع برتری و برکت در مشاغل مختلف است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی نیز با قدردانی از امام جمعه ، فرماندار و دیگر مسئولین شهرستان نهبندان که صادقانه در جهت رشد و ارتقای دانشگاه تلاش و همکاری می کنند ، گفت:

سید حسن هاشمی سفر تاریخی رهبر معظم انقلاب به خراسان جنوبی و نهبندان را منشا تحولات چشمگیر و برکات فراوان عنوان کرد و افزود: من صحنه بسیار خوبی را برای آینده نهبندان و ارتقای آموزش عالی در این شهر. “

وی با بیان تلاش های مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی برای ارتقای فعالیت بین المللی این دانشگاه و جذب 350 دانشجوی خارجی در مرکز استان خراسان جنوبی ، اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی استان دارای امکانات فراوان و قابلیت های علمی و پژوهشی گسترده آموزشی است و دارای بین المللی شود

معاون نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در سخنانی از اهداف الهی و شریف قیام امام حسین (ع) و هدف از بعثت پیامبران مقدس و پیامبران برجسته خراسان جنوبی گفت :.

حجت الاسلام محمد حاجی زاده با اشاره به غنای فعالیت های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی در دوره جدید مدیریت ، افزود: یکی از فعالیت های ارزشمند دانشگاه در این دوران ، حفظ صندلی های غیر ذهنی است که از آنها تشکر و قدردانی شد. رئیس. برای نگه داشتن صندلی “.

وی با بیان مهمترین بیان گام دوم انقلاب و لزوم توجه کافی به ساخت این بیانیه گفت: علم زمانی در کنار معنویت و اخلاق برای جامعه مفیدتر و م effectiveثرتر است.

محمدرضا بنی اسدی با تشکر از تمامی مسئولین شهرستانی و دانشگاهی ، گزارشی از دوران تصدی خود در دانشگاه آزاد اسلامی نهبندان ارائه کرد.

محمدعلی بیجاری ، سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی نهبندان با تشکر از اعتماد مسئولان استانی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نخبگان و سالمندان. “

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی نهبندان به منویات مقام معظم رهبری به ویژه تأکید ایشان بر مسائل فرهنگی توجه ویژه ای خواهد داشت.

در این مراسم که در فرمانداری نهبندان برگزار شد ، حبیب الله نخعی ، دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی و علی ذوقی ، مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی حضور داشتند.

انتهای پیام / 4062 /

دکمه بازگشت به بالا