عمومی

راهیابی نمایندگان ۴ وزن دوم ایران به نیمه نهایی

بر اساس پایگاه اطلاع رسانی اخبار شبکه ،
در پایان مسابقات صبحگاهی علیرضا سرلک (57 کیلوگرم) ، امیر محمد یزدانی (65 کیلوگرم) ، محمد نخودی (79 کیلوگرم) و کامران قاسم پور (92 کیلوگرم) 4 نماینده کشورمان با برد به نیمه نهایی راه یافتند. بر رقبای خود

در وزن 57 کیلوگرم ، علیرضا سرلک پس از استراحت در دور اول ، در دور دوم جوزپه ویلارو از اکوادور را با نتیجه 11 بر صفر شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی این بار در یک مبارزه نزدیک با نتیجه 7-6 از سد آرین چیوترین بلاروس عبور کرد و به نیمه نهایی رسید. حریف سرلک در این مرحله سلیمان اتلی دارنده مدال نقره جهان از ترکیه است.

در وزن 65 کیلوگرم امیر محمد یزدانی در دور اول گابریل جاناتس از اتریش را 10 بر صفر شکست داد ، در دور بعد سباستین ریورا از پورتوریکو را 13 بر 3 شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. در این فصل یزدانی با نتیجه 4 بر 2 کریستف بینکوفسکی از لهستان را شکست داد و راهی نیمه نهایی شد. در این مرحله وی با علیبک عثمانوف از قرقیزستان روبرو می شود.

در وزن 79 کیلوگرم محمد نخودی در دور اول آرون کانووا از ایتالیا را با نتیجه 11 بر صفر شکست داد و در دور دوم آرمان آواگایان از ارمنستان را با نتیجه 8 بر 4 شکست داد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این دوره سیف الدین آلکما از فرانسه را با نتیجه 11 بر صفر شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. نخودها در حال حاضر با نیکا کنچادزه دارنده مدال طلای زیر 23 سال جهان مبارزه می کنند.

در وزن 92 کیلوگرم ، کامران قاسم پور پس از استراحت در نیمه اول دور دوم ، با نتیجه 7 بر صفر از سد آندریل والائوسف اوکراین گذشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در دور بعد ، ایراکلی متسیتوری دارنده مدال برنز جهان از گرجستان را با نتیجه 8 بر یک شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. این بار قاسم پور به مصاف قهرمان جهان جی دان کاکس از آمریکا می رود.

مسابقات نیمه نهایی از ساعت 18:15 برگزار می شود.

همچنین امشب فینال چهار وزن اول از ساعت 19:30 برگزار می شود. حسن یزدانی و امیرحسین زارع به ترتیب با وزن 86 و 125 کیلوگرم با دیوید تیلور ، قهرمان المپیک و جهان از ایالات متحده و گنو پتریاشویلی دارنده مدال نقره المپیک و قهرمان جهان از گرجستان رقابت خواهند کرد.

دکمه بازگشت به بالا