فرهنگ و هنر

کارگردان «گاندو» مشغول چه کاری است؟

جواد افشار که آخرین پروژه اش تولید سریال گاندو 2 است ، پیشنهاد تولید چندین سریال و همچنین ارائه سریال “حضرت معصومه” را برای سال آینده اعلام کرده است.

این کارگردان در گفت وگو با نازک نارنجی ، درباره فعالیت های فعلی خود توضیح داد: در حال حاضر ، ما در مراحل اولیه تولید سریال «حضرت معصومه (س)» هستیم و امیدواریم با قوت ادامه دهیم.

وی با اشاره به اینکه سریال حضرت معصومه (س) در ارتباط با مجموعه ویژه سازمان صدا و سیما است ، یادآور شد: امروز سه سریال ویژه «سلمان فارسی» ، «موسی (ع)» و « حضرت معصومه (س) ساخته شد. آقای علی عسکری همچنین در ساخت پروژه “حضرت معصومه (س)” سخت کار می کند و مطمئن است که آقای جبلی نیز به امامان علاقه مند است و امیدواریم کار خوب و ارجمندی را به نمایش بگذاریم به عنوان معرفی نامه حضرت معصومه (س).

این کارگردان درباره مراحل تولید این مجموعه تاریخی مذهبی توضیح داد: فکر می کنم ساخت سریال «معصومه (س)» حدود یک سال به طول می انجامید. از آنجا که ما دکوراسیون ، تولید و ساخت زیادی داریم ، دوخت و پوشیدن لباس و لوازم جانبی و غیره ، و از طرف دیگر ، ما به هنرمندان زیادی نیاز داریم و به تدریج شروع به دعوت برای همکاری می کنیم تا شاید کار بعدی را شروع کنیم. سال

افشار در مورد شخصیت محوری داستان نیز توضیح می دهد: شخصیت اصلی داستان “حضرت معصومه (س)” است؛ پایان دادن به بحث در مورد چگونگی آماده سازی ما در حال حاضر تا چهره آنها نشان داده نشود ، بنابراین ما به دنبال راه حل هایی هستیم تا بتوانیم این موضوع را به خوبی و مناسب اداره کنیم.

سرانجام ، کارگردان فیلم “گاندو” در مورد پیشنهادات جدیدی که در زمینه تولید سریال به وی ارائه شده است ، به نازک نارنجی گفت: “صحبت هایی شد و دو یا سه اثر توسط دوستان پیشنهاد شد که در غیر این صورت برای تولید سریال مضر خواهد بود.” حضرت معصومه ( ص) “، من قبول می کنم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا