ورزشی

راهیابی دو کشتی گیر ایران به نیمه نهایی/ دو ملی‌پوش در انتظار – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

مسابقات آزاد با هماهنگی خبرگزاری آنلاین از این پس با مسابقات مقدماتی وزن 61 ، 74 ، 86 و 125 قهرمانی بزرگسالان جهان است. کیلوگرم در شهر اسلو نروژ در حال حاضر شروع کرده است. در پایان مسابقات صبح ، حسن یزدانی و امیرحسین زارع با وزن 86 و 125 کیلوگرم راهی نیمه نهایی شدند.

پیامدهای کشتی گیران در کشور ما به شرح زیر است:

رحمان 61 کیلوگرم وزن دارد عمو یا دایی در کشتی اول با نتیجه 5 تا 0 از سد ز هالیدوف از مجارستان عبور کرد. او دور بعد روبرو خواهد شد توشیهیرو هاسگاوا دارنده مدال طلای زیر 23 سال جهان با نتیجه 9 بر 5 مقابل ژاپن شکست خورد و او همچنان منتظر است تا سرانجام کار خود را در گروه شکست خورده از سر بگیرد.

در وزن 74 کیلوگرم یونس امامی در دور اول با نتیجه 12 بر 2 حضور داشت بایامابادورج اطلاعیه ها مغولستان شکست خورد. در دور بعدی با نتیجه 12 تا صفر از سد نورکجا کایپانوف دارنده مدال نقره جهان و قهرمان آسیا با عبور از قزاقستان راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. امامی در این مرحله مقابل اتاندیل نتادزه دارنده مدال نقره جهان از گرجستان با نتیجه 10 بر 10 شکست خورد و هنوز باید منتظر بماند تا حریفش در فینال ظاهر شود تا بتواند کار خود را در گروه بازندگان برای کسب مدال برنز ادامه دهد.

وزن 86 کیلوگرم حسن یزدانی پس از استراحت در دور اول دور دوم با نتیجه 12: 2 به اندازه دولت بیکوف قزاقستان شکست خورد. او در دور بعدی و یک چهارم نهایی حضور دارد اتان راموس با نتیجه 10 بر صفر پورتوریکو را شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. او در این مرحله با آرتور روبرو می شود نیفونوف المپیک و مدال برنز جهان روسیه را ترک کرد.

در وزن 125 کیلوگرم امیرحسین زارع سپس در دور اول دور دوم با نتیجه 6 بر صفر استراحت کرد. توافق خرامیانکوف بلاروس شکست خورد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. او در این مرحله با نتیجه 10 بر صفر نیکلاس است گویازدوفسکی دارنده مدال جهان آمریکا را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی صعود کرد. در این مرحله با طاها روبرو می شود ول قهرمان المپیک و جهان ترکیه را ترک کرد.

نیمه نهایی وزن بالا از ساعت 18 امروز برگزار می شود.

دکمه بازگشت به بالا