اجتماعی

اهتمام دولت سیزدهم بر تسریع و تکمیل واکسیناسیون در کوتاهترین زمان

مدیرکل همکاری های بین المللی وزارت بهداشت با اشاره به تلاش های دولت سیزدهم برای تسریع و تکمیل هرچه سریعتر واکسیناسیون ، از اقدام معقول یونان در ارسال محموله 150 هزار دوز واکسن اهدایی به ایران تقدیر کرد.

تأیید شده توسط نازک نارنجی و مطابق اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت ، دکتر محمدحسین نیکنام ، مدیرکل همکاری های بین المللی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، با محموله ای بالغ بر 150 هزار دوز از واکسن یونانی اهدا شده توسط آقای دیمیتری الکساندر کیس ، سفیر آن کشور در ایران ، وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی شد. ملاقات کرد و صحبت کرد

در این جلسه دکتر نیکنام ضمن تشکر از یونان برای اقدام انسانی در حمل و نقل محموله مذکور ، بر اهمیت توسعه و تعمیق روابط بین دو کشور تاکید کرد.

ارتقاء همکاری بین دانشگاهیان و دانشگاههای ایران و یونان

مدیرکل همکاری های بین المللی وزارت بهداشت با اشاره به وضعیت واکسیناسیون در سراسر کشور ، از تلاش های دولت سیزدهم برای تسریع و تکمیل واکسیناسیون در کشور در کوتاه ترین زمان ممکن صحبت کرد.

در ادامه این جلسه ، آقایان نیکنام مطابق توافقاتی که در سفر وزیر بهداشت یونان به کشور ما در 3 سال گذشته انجام شده است ، همکاری بین دانشگاهیان و دانشگاه های دو کشور را ترویج می کند. این برنامه سپاسگزار و سپاسگزار است

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا