ورزشی

دفاع مقدس با اخلاص رزمندگان و شهدا ماندگار و الگو شد

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از بیرجند ، از سردار علی قاسمی در مراسم ویژه تجلیل شد هفته دفاع مقدس وی در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند ، که خود ساخته و تقریباً به مناسبت ایام اربعین حسینی است ، گفت: دفاع مقدس به طور عمیق و جدایی ناپذیر با عاشورا پیوند خورده است ، صحنه های دفاع مقدس شبیه عاشورای حسینی است ، ظلم و تنهایی ما در دفاع الهی ظلم و تنهایی امام حسین (ع) یکسان است.

وی نقش دانشجویان و اساتید در دفاع مقدس را ارزشمند و مهم توصیف کرد و توضیح داد: بزرگداشت هشت سال دفاع مقدس واقعاً ادای احترام به فداکاری های تمام ملت ایران است. زیرا دفاع مقدس متعلق به همه اقشار است.

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی اعلام کرد: دفاع مقدس بیشترین و خارق العاده ترین جنگ در جهان است. چرا که در یک سو همه ستون های شرق و غرب و در طرف دیگر جوانان م believersمن انقلابی ایران قرار دارند.

یادگار گفت: “جنگ به جوانان ما احترام گذاشت ، همه جبهه متحد عربی و همه استکبار جهانی بسیج شدند تا از کشور قهرمان ایران دفاع کنند و انقلاب اسلامی را متوقف کنند.”

دفاع مقدس الگوی وفاداری به رزمندگان و شهدا شد.

قاسمی گفت: رزمندگان ما معیارهای جنگ جهانی و آنچه قبلاً در دانشکده های نظامی آموزش داده می شد را نقض کرده اند ؛ زیرا ما هیچ نیروی هوایی و زمینی برتر نداریم ؛ با این حال ، ما یک نیروی انقلابی و مومن کاملا محض هستیم.

وی ادامه می دهد: “در نتیجه ، دفاع الهی در بحبوحه جنگ های جهانی بی نظیر است ؛ زیرا رزمندگان ما معیارهای جنگ جهانی را با ایثار و از خودگذشتگی تغییر داده اند.

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی افزود: جبهه ما جبهه حقیقت و روشنایی و جبهه مقابل ما دروغ و تاریکی است. در مقابل ما ، رزمندگان شجاع در ایثار و فداکاری از یکدیگر پیشی گرفتند و نیروهای دشمن برای خروج از جبهه به طرف یکدیگر آمدند.

قاسمی یادآور می شود: آنچه برای خدا انجام شده ماندگار است و دفاع الهی به دلیل وفاداری رزمندگان و شهدای عزیز ادامه می یابد و الگویی برای همه جهان شده است.

وی با اشاره به اینکه در زمینه محدودیت ها پیشرفت هایی صورت گرفته است ، گفت: در دفاع مقدس ، جوانان ایران به خدا توکل می کنند و خدا به آنها کمک می کند. دفاع مقدس منجر به ظهور خلاقیت شده و آیات زیادی در قرآن ترجمه شده است و در دفاع مقدس

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی که هدف آن تأکید بر دیوان عالی کشور بر تقویت روحیه انقلابی و جهادی بود ، نوشت: “هرجا روشی جهادی و انقلابی انجام دهیم ، موفق هستیم.”

دبیر هیئت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی نیز هفته دفاع را گرامی داشتند و از رزمندگان و شهدای عزیز به ویژه سردار حاج قاسم سلیمانی تجلیل کردند. دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند در هفته دفاع مقدس اعلام کرد: هفته دفاع مقدس یادآور سالها حماسه و ایثار است.

تلاش لازم برای تعمیق فرهنگ و تفکر بسیجی

سیدحسن هاشمی افزود: امسال که هفته دفاع مصادف با ایام اربعین حسینی است ، فرصت مهمی برای ما ایجاد می شود که در جهت تعمیق فرهنگ و تفکر بسیجی بیشتر تلاش کنیم.

وی افزود: تقویت فرهنگ ایثار و شهادت و ستایش و دفاع از مبارزه واقعی همه قهرمانان سال های حماسه و ایثار یک ضرورت است.

به گزارش آنا ، مراسم ویژه گرامیداشت هفته دفاع مقدس در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند با حضور و سخنرانی سردار علی قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا و سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی برگزار شد.

انتهای پیام / 4103 /4062 /

دکمه بازگشت به بالا