اجتماعی

دریافت بلیط سفر۵۰هزار زائر اربعین تاشب گذشته/پیش بینی تمهیدات انجام تست کرونا در مرز مهران

سخنگوی دفتر مرکزی اربعین حسینی گفت: از شب گذشته در مجموع 50 هزار زائر اربعین حسینی بلیط سفر به عراق را دریافت کرده بودند ، زیرا برخی از زائران اعزام شده و برخی دیگر اعزام شده بودند.

به گزارش نازک نارنجی ، محمدی فر با تاکید بر اینکه تمام مرزهای زمینی برای سفر حجاج به عراق بسته است ، گفت: همه باید بدانند که این ممنوعیت ها از سوی دولت عراق وضع شده است و آیا ما باید آن را اعمال کنیم ، بنابراین از مردم می خواهیم که به این منطقه نروند. مرزهای زمینی برای سفر به عراق به هر طریقی.

وی در یک برنامه رادیویی گفت که در سفر امسال برای پیوستن به راهپیمایی اربعین حسینی ، موکب ها نیز محدودیت ها و مشکلاتی داشتند ، و افزود: “به گفته مشاوران ، دولت عراق تنها حدود 200 کامیون را جابجا می کند و آمبولانس موافقت کرد انتقال عراق از طریق مرز زمینی و همچنین خدمات پزشکی.

سخنگوی رئیس اربعین حسینی گفت: انتظار می رود انتقال زائران عراقی برای پیوستن به موکب اربعین حسینی امروز ، فردا و پایان روز یکشنبه به پایان برسد. طوری بازی کنند که انتقال زائران در این زمان کوتاه امکان پذیر باشد.

محمدی فر که قیمت اعلام شده برای جابجایی 60 هزار زائر ایرانی به عراق را مربوط به خطوط هوایی داخلی دانست ، افزود: مشکل تا حدی وجود دارد.

محمدی فر همچنین در پاسخ به این س whetherال که آیا تمهیدات لازم برای بازگشت حجاج از مرز زمینی به داخل کشور در مرز مهران اندیشیده شده است یا خیر ، گفت: انجام آزمایش کرونا در مرز مهران ضروری است و این تمایل وجود دارد که حتی اگر بیش از نیمی از زائران ایرانی شرکت کننده در راهپیمایی اربعین حسینی بخواهند از طریق مرز مهران وارد کشور شوند ، امکانات و اتوبوس های لازم در اختیار آنها قرار می گیرد. قصد انتقال حجاج به شهرهای خود را داشت و بدون هیچ نگرانی در مورد آن تلاش کرد.

این مقام مسئول در دفتر مرکزی اربعین حسینی همچنین در مورد قیمت اتوبوس های حامل زائران از مرز مهران به شهرهای آنها تصریح کرد: قیمت اتوبوس ها قیمت مصوب است که در حال حاضر موجود است و هیچ افزایش قیمتی در این زمینه وجود ندارد. به

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا