استان ها

دوران دفاع مقدس هویت مردم شجاع ایران اسلامی است

با توجه به آنچه گروه استانی خبرگزاری آنا از نیشابور نوشت ، سردار حسین سلیمانی از گرامیداشت هفته دفاع مقدس که در جوار مزار شهدای گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نیشابور برگزار شد ، خبر داد: زمان دفاع مقدس به رسمیت شناختن مردم شجاع ایران اسلامی و می توان ساعت ها درباره آن بحث کرد. ما از خانواده شهدا ، جانبازان آزادگان و ایثارگران قدردانی می کنیم و بخشی از خانواده رزمندگان را در نقش و بخشی از خود رزمندگان برابر می دانیم.

وی افزود: جهاد دروازه ای است به سوی بهشت ​​که اولیای خدا باز کرده اند و دفاع مقدس مایه افتخار شده است؛ زیرا ما در خارج از مرزها با مهاجمان می جنگیم و نه در داخل سرزمین اسلام. در جنگ بعدی ما با نزدیک به 80 کشور حامی رژیم بعث جنگیدیم و شرق و غرب برای کمک به آن رژیم گرد هم آمدند. ما بیش از 40 سال است که با ایالات متحده می جنگیم و دقیقاً وضعیت قبل و بعد از انقلاب تحقیر آمریکا پس از انقلاب را نشان داده است. آنها می خواستند انقلاب یا حتی تجزیه ایران اسلامی را سرنگون کنند ، با وجود عدم دفاع ، ما با رهبری امام و با حمایت مردم و تلاش نیروهای مسلح دشمن را شکست دادیم.

فرمانده تیپ 21 زرهی امام رضا (ع) اظهار داشت: بر اساس دستور دادگاه عالی انقلاب ، یک جوان ساده از کرمان می آید و شهید سلیمانی می شود و با شهادتش به شهادت می رسد. در مدرسه شهید سلیمانی در جهان بسازید. در حقیقت ، دفاع مقدس ما را به خودباوری می رساند و آن سرمایه است.

وظیفه وظیفه است که ابعاد مختلف دفاع مقدس را بشناسد و به جامعه منتقل کند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور همچنین خون پاک شهدای دفاع مقدس را نعمتی برای میهن اسلام و ضامن امنیت و سربلندی ایران اسلامی امروز دانست و گفت حفاظت از این گران قیمت میوه در همه وجود دارد دفتر

سید مجتبی موحدی فر ، مروج احترام به خانواده معظم شهدا ، جانبازان ، آزادگان و ایثارگران است و می گوید: “اگر ایثار و فداکاری شهدا نبود ، ما امروز در امان نبودیم ؛ افسران موظف به جبران خسارت هستند. و از مردم با خدمت به آنها و احترام به دوران دفاع مقدس تشکر می کنم. وظیفه دیگر افسران این است که ابعاد مختلف و گاه ناشناخته دفاع مقدس و انتقال آن به جامعه را تشخیص دهند.

به گزارش آنا ، در این مراسم چند تن از مسئولان بسیج به ایراد سخنرانی و یادآوری زمان مقدس پرداختند و از زحمات بسیاری از اساتید زحمتکش بسیجی قدردانی شد.

انتهای پیام / 4121 /

دکمه بازگشت به بالا