ورزشی

محرومیت سنگین فرهاد مجیدی توسط کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، آرای کمیته اخلاق به شرح زیر است:

فرهاد مجیدی ، سرمربی استقلال تهران به پرداخت پانصد میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد. مجیدی از هرگونه فعالیت در زمینه فوتبال و شرکت در مسابقات و ورود به ورزشگاه محروم است و فعالیت وی پس از اجرای مجازات و تأیید کمیته اخلاق امکان پذیر خواهد بود.

محمدعلی نژاد ، بازیکن سابق آلومینیوم اراک به پرداخت 500 میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد. علی نژاد از هرگونه فعالیت در زمینه فوتبال و شرکت در مسابقات و ورود به ورزشگاه محروم است و فعالیت وی تنها پس از اجرای مجازات و با تأیید کمیته اخلاق قابل انجام است.

احمد حمیدی فرد و مجید ساکی سرپرست و مربی تیم فوتبال آبی پوشان هر کدام 100 میلیون ریال جریمه شدند. اشخاص مذکور از هرگونه فعالیت در زمینه فوتبال و شرکت در مسابقات و ورود به ورزشگاه منع شده اند و فعالیت آنها ممکن است پس از اجرای مجازات و با تأیید کمیته اخلاق امکان پذیر باشد.

هاتف شیخ لاری ، مربی فوتبال ، به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه و سه ماه محرومیت از هرگونه فعالیت در زمین فوتبال محکوم شد. شیخ لاری از هرگونه فعالیت در زمینه فوتبال و شرکت در مسابقات و ورود به ورزشگاه محروم است و فعالیت وی پس از اجرای مجازات و با تأیید کمیته اخلاق امکان پذیر خواهد بود.

محمد زارع گشتی به پرداخت جریمه یک میلیارد تجمع محکوم شد و از فعالیت ورزشی در زمینه فوتبال ، فوتسال و فوتبال ساحلی به مدت ده سال محروم شد. وی از هرگونه فعالیت در زمینه فوتبال ، فوتسال و فوتبال ساحلی و شرکت در مسابقات و ورود به ورزشگاه ها منع شده است و فعالیت وی تنها پس از اجرای مجازات و با تأیید به کمیته اخلاق امکان پذیر است.

به گزارش خبرنگار آنلاین ، محمد زارع گشتی مدیر تیم لیگ یک گل ریحان است که در جلسه تیم شهرداری آستارا با اسلحه گرم در زمین حضور داشت.

دکمه بازگشت به بالا