ورزشی

اسکوچیچ باز هم دست به دامن لژیونرها می‌شود

به گزارش شفاف ، ادامه تعطیلی لیگ برتر به دلیل حضور در پیش فصل لیگ بیست و یکم ، آمادگی بازیکنان ملی شاغل در تیم های ایرانی را کاهش داده است. آنچه پیش از این دیدار در سوریه و عراق اتفاق افتاد ، دست دراگان اسکوچیچ در پوسته گردو بود.

حتی اسکوچیچ و بازیکنان دعوت شده توسط تیم ملی در مذاکرات خود در مورد بسته شدن مسابقات و بالا آمدن در آمادگی بدنی و فنی بحث کردند. سیاوش یزدانی یکی از بازیکنانی بود که با وجود تعطیلی مسابقات به تیم ملی درباره داات گفت که دو هفته است هیچ تمرینی نداشته و در حال استراحت است.

این مشکل کمابیش در آستانه بازی با امارات و کره جنوبی یکسان است و سرمربی تیم ملی همچنان از تعطیلی مسابقات باشگاهی رنج می برد و در نتیجه دیگر بازیکنان جفت ندارند شرایط همانطور که وحید هاشمیان دستیار اسکوچیچ قبلاً گفته بود ، اولویت کادرفنی این است که بازیکنان را به بازی کور کنند ، نه اینکه آنها را با ادامه اردوهای طولانی از بازی خارج کنند!

در این شرایط ، سرمربی کرواسی تیم ملی ، همانند بازی با عراق و سوریه ، بر استفاده از لژیونرها تمرکز کرد که همه آنها به دلیل حضور در لیگ های اروپایی یا خلیج فارس و تا به حال در رقابت هستند. به عنوان مسابقات ملی آنها ملاقات سنگین و جداگانه ای داشتند.

در اردوی قبلی تیم ملی ، 10 بازیکن لیگ برتر حضور داشتند که حداقل چهار نفر از آنها در ترکیب اصلی بازی می کردند و برخی از آنها به تدریج به عنوان بازیکن تعویضی به میدان می آیند. برخی گزینه های بالقوه ای برای حرکت و بازی دارند ، برخی دیگر ادعا می کنند که خارج از بازی هستند.

در نتیجه شرایط کنونی که تیم ملی به لژیونرها و بازیکنان داخلی تقسیم می شود ، نه اسکوچیچ می تواند در اردوی طولانی ادامه دهد و نه از لژیونرها بیشتر از هر مورد دیگری از بین المللی استفاده کند. قوانین یا محدودیت های سخت مربی آنها ملی شدند تم

در همین حال ، تیم ملی امارات در 6 اکتبر در دوبی در ورزشگاه زابل (جایی که استقلال و الهلال با هم دیدار می کنند) به سرپرستی برت ون مارویک ، مربی سرشناس هلندی دیدار می کند. پس از آن تیم ملی به تهران می آید و در بیستم اکتبر میزبان کره جنوبی خواهد بود تا همچنان با بیشترین امتیاز گروه را رهبری کند و مجوز حضور در جام جهانی قطر را دریافت کند.

دکمه بازگشت به بالا