اجتماعی

ثبت غیر حضوری ۸۶ درصد درخواستهای خرید سربازی در سامانه ۳۰۷۰

نتایج مدیریت آمار ، اطلاعات و محاسبات سازمان تامین اجتماعی در مورد وضعیت خدمات این سازمان در اجرای طرح 3070 (عدم حضور در خدمات) تا پایان ژوئن 1400 نشان داد که بیمه شدگان ، مستمری بگیران و کارفرمایان از خدماتی که در اختیار این اتحادیه نیست استقبال می کنند. به طوری که برخی از درخواست های خدمات 100 non وجود ندارند.

تأیید شده توسط نازک نارنجی ، مطابق این گزارش ، درخواست بیمه بیکاری ، درخواست تکمیل سوابق ، درخواست حمایت از دختران ، استعلام وضعیت بیمه شدگان و مستمری بگیران ، پرداخت حق بیمه به صورت آنلاین ، دریافت اعتراضات باقی مانده در محل کار ، اطلاع صاحبان حساب ، درخواست ساخت و ساز پرونده ها و سیستم درخواست نامه الکترونیکی برای دریافت حق بیمه 100 وجود ندارد.

از اجرای طرح 3070 تا پایان ماه ژوئن ، 1400 درخواست کمک هزینه ازدواج ، کمک هزینه تشییع جنازه و خرید خدمت سربازی بیش از 80 درصد غایب خواهد بود. از مجموع 61000 درخواست کمک هزینه ازدواج ، 50،400 درخواست در این دوره الکترونیکی انجام شد. همچنین ، از مجموع 22000 درخواست تشییع جنازه ، 18200 درخواست غیبت شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی ، در مدت مذکور ، 86 درصد از درخواست های خرید خدمت سربازی در سیستم غیر خدماتی انجام شده است ، به طوری که از 710 هزار درخواست این خدمت ، 607 هزار و 600 درخواست کسانی که از شعبه بازدید نکرده اند و از سیستم خدمات استفاده نشده در سازمان تامین اجتماعی ثبت نام کرده اند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا