ورزشی

از آقایی پرسپولیس در آسیا تا ناکامی استقلال/ تراکتور قربانی حواشی داخلی!

موافقت با نازک نارنجی ؛ لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب به عنوان نمایندگان به مرحله نهایی خود می رسد ایران در این فصل در رقابت حضور خاصی وجود دارد و در حالی که همه منتظر شروع مرحله یک چهارم نهایی هستند ، این نبردها تنها نبردها هستند پرسپولیس در بین تیم های ایرانی ، حضور موفق چهار تیم برتر منطقه غرب آسیا بود.

به بهانه اتمام دور یک شانزدهم مسابقات ، عملکرد سه نماینده ایرانی شرکت کننده در مسابقات را بررسی می کنیم:

پرسپولیس ؛ یک آقا آسیایی / همیشه همینطور

512

دانش آموزان یحیی گل محمدی در حالی که در این زمان از لیگ قهرمانان آسیا همچنین برای پیوستن به چهار تیم برتر مجوز گرفت و با عملکرد خوب شهرت خود را به دست آورد. فوتبال ایران که در آسیا است. قرمزهای تهران که فصل گذشته با میزبانی ویژه سرخپوستان کار خود را در مرحله گروهی آغاز کردند ، با کسب 15 امتیاز از 6 بازی خود مقابل گوام هند ، الوحده امارات و الریان موفق شدند. قطر به عنوان اولین تیم از گروه E که به جمع 8 تیم برتر غرب آسیا صعود کرد ، توسط حریفی ناشناخته اما سرسخت ، به دور بعدی در خانه مجبور شد. استقلال تاجیکستان عنوان تیم شگفتی ساز این فصل از لیگ قهرمانان معرفی ، برای تلاش برای رسیدن به یک چهارم نهایی. قرمزهای ایران که فصل گذشته عنوان نایب قهرمانی را در اختیار داشتند ، این بار فصل گذشته در بازیهای رسمی بدون چند ستاره مقابل حریف تاجیکی خود به میدان رفتند. مشکلات مالی باشگاه ها و برخی دیگر سختی ها در مقابل حریف سرسخت خود در حضور بسیاری از هواداران حریف تاجیکی خود که هدف دیر اما عجیب اولین و آخرین ستاره پرسپولیس ، مهدی ترابی را داشتند ، بار دیگر در بین مدعیان قهرمانی قرار گرفت. در قاره کهن و نیرو آسیا تعظیم کرده و خود را ستایش کند.

استقلال ؛ ادامه شکست های این دوران در آسیا

505

حتی آبی سرمایه، پایتخت نشینز خواهان پایان دادن به کاستی های آسیا در این فصل است و با تیمی جدید و مهره های جدید امیدوار است بتواند به چهار تیم برتر غربی برسد ، اما تعدادی از عوامل برای رسیدن به این هدف است. استقلال گروهی به نام مرگ وی کار خود را در لیگ قهرمانان آسیا در این فصل آغاز کرد ، در گروه C با حضور الشرطه ، الدحیل قطر و الاهلی عربستان سعودی توانست با 11 امتیاز به دور بعد صعود کند و ال – کلابان نی هلال عربستان سعودی حتی اگر این تیم از نظر امکانات و بازیکنان قابل مقایسه با تیم ثروتمند ریاض نباشد ، اما از نظر فوتبال در شرایط خوبی قرار داره. پس از نقل و انتقالات تابستانی ، آبی پوشان ایرانی با چهره جدیدی وارد 8 تیم برتر آسیایی شدند و انتظار می رود فصل ناکامی های آسیایی خود را با عبور از سد الهلال قطع کنند ، اما برخی حواشی و مشکلات داخلی از یک سو و فنی خطاها و فردي بلوز ، از سوي ديگر ، در طول بازي با هم دست دادند تا پس از باخت احتمالي 2-0 مقابل تيم اول باشگاهي در عربستان ، حذف تلخي از رقابت ها داشته باشند.

تراکتور ؛ ایمن از حواشی بی پایان

7

علاقه مندان به تبریزی سهمیه قهرمانی دارند جام حذفی آنها با صعود از گروه B به این مرحله از لیگ قهرمانان AFC وارد شدند ، که ممکن است کمی دست نیافتنی باشد ، اما این تیم شامل الشرجه ، پختاکور ازبکستان و نیروی هوایی است. عراق او در همان گروه و سرانجام در گروه خود با 2 برد و 4 تساوی و 10 امتیاز دوم شد و به دوره بعدی صعود کرد. در شرایطی که تبریزی در ماه های اخیر با حاشیه سرخ شده است عجیب در مواجهه با آنها ، آنها نمی توانند به این هدف خوب برسند. مشکلات متعدد مدیریتی و درون باشگاهی تراکتورسازی شرایط را به گونه ای رقم زد که حتی تیم مجبور شد از این مرحله از بازی ها کنار برود اما در نهایت این تیم با 18 بازیکن و نیم تیم دیگر دوحه را به مقصد ترک کرد. در میدان مقابل النصر در حالی که بسیاری معتقدند تراکتور با یک باخت سنگین وداع تلخی داشت ، اما این تیم با یک گل مغلوب حریف سعودی شد و از صعود به مرحله رقابت ها باز ماند. 5/5

دکمه بازگشت به بالا