ورزشی

دلیل لغو مراسم بدرقه تیم ملی فوتسال/ تاکید بر رعایت پروتکل‌ها – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، امین نوروزی ، مشاور پزشکی رئیس فدراسیون فوتبال و مدیر تیم های ملی پزشکی ، درباره لغو مراسم اخراج تیم ملی فوتسال در جام جهانی: فوتسال ملی قبل از سفر به لیتوانی. پس از بررسی های لازم و مشاوران و به نظر کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال ، اما این برنامه لغو شد.

دکتر با اشاره به اهمیت رعایت پروتکل های بهداشتی در آستانه جام جهانی ، نوروزی: طی ماه های گذشته ، این تیم با عزم جدی و با هدف حفظ سلامت همه اعضای تیم ، با رعایت پروتکل ها و شرایط ساده تر قرنطینه ، اردو می زد. و آماده شدن برای جام جهانی. با توجه به اهمیت جام جهانی و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی برای حفظ سلامت بازیکنان و مربیان توسط همه تیم ها ، ما موافقیم که از هرگونه اقدام ، مراسم ، گردهمایی ، ملاقات و گفتگوی خارجیانی که قبل از خروج با اعضای تیم ملاقات می کنند. از اعزام به مسابقات و در معرض خطر ابتلا به این ویروس باید اجتناب شود.

مدیر پزشکی تیم های ملی افزود: “من شخصاً با آقای عزیزی خادم صحبت کردم و مسائل مختلفی را با وی در میان گذاشتم و آنها موافقت کردند که این مراسم به دلیل مسائل مربوط به سلامتی و حفظ سلامتی بازیکن لغو شود ، زیرا به دنبال سلامتی پروتکل برای همه بسیار مهم است. ”

وی ادامه داد: ما اجازه ندادیم مراسم برای تیم ملی فوتبال برگزار شود. اگر توجه کرده اید ، همه عزیزان مشاهده کرده اند که حتی وزیر محترم ورزش و جوانان ، دکتر. حمید سجادی ، که برای تماشای تمرینات تیم ملی در ورزشگاه آزادی آمده بود ، تمرینات را از محل خاصی تماشا کرد و پروتکل های بهداشتی را رعایت کرد و حباب قرنطینه تیم را حفظ کرد. آنها وارد اردوگاه ملی نشدند.

نوروزی افزود: لازم نیست تیم های متفاوتی باشیم. تیم ملی فوتسال کشورمان در آستانه اعزام به جام جهانی است که بسیار مهم است و همه تیم ها در حباب قرنطینه هستند و هرگونه نقض قوانین علاوه بر به خطر انداختن اعضای تیم می تواند غیرقابل توقف باشد. یا عواقب آن بازیکنان مرتبط و کادر فنی. حفظ سلامت این افراد اولویت اول ، دوم و سوم است. همانطور که باید پروتکل های مسابقات بین المللی را رعایت کنیم ، باید این کار را در خانه انجام دهیم. وقتی صحبت از سلامت مردم می شود ، همه ما وظیفه داریم تصمیمات قوی برای حمایت و کمک به اعضای خود بگیریم.

اکنون توسط نوروز تأکید شده است: همچنین برای پیگیری و کمک به رئیس محترم فدراسیون ، تیم ملی فوتسال با تجهیزات پزشکی کامل ، اسکراب بدن و توانبخشی به مسابقات جام جهانی رفت تا کمبودی در جام جهانی وجود نداشته باشد. برای تم ملی

دکمه بازگشت به بالا