اجتماعی

رکورد ثبت‌نام در سامانه نوبت‌دهی واکسن شکسته شد

مرکز آمار و مدیریت فناوری اطلاعات وزارت بهداشت اعلام کرده است که سابقه ثبت نام سیستم زمان بندی واکسیناسیون از بین رفته است.

تایید شده توسط نازک نارنجی مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه ای اعلام کرد: از پنجشنبه شب که سیستم salamat.gov.ir برای دانشجویان سراسر کشور تا ساعت 14:30 جمعه (10 شهریور) باز است ) ، بیش از 500،000 نفر ثبت نام کردند و بلافاصله نوبت خود را دریافت کردند.

به گفته مرکز مدیریت آمار وزارت بهداشت ، رکورد قبلی 130،000 ثبت نام در روز بود. ظرفیت تعریف شده بسیاری از شهرها اکنون پر شده است. ما برای افزایش ظرفیت ثبت نام با دانشگاه های علوم پزشکی هماهنگ می کنیم. با توجه به تعداد زیاد واکسن هایی که به کشور وارد می شود ، قطعاً مشکلی برای نوبت دهی همه دانش آموزان در روزهای آینده وجود ندارد.

به گفته وبدا ، در این اطلاعیه آمده است: “از همه عزیزانی که هنوز دستور واکسیناسیون را با موفقیت دریافت نکرده اند ، می خواهیم حتماً در دو تا سه روز آینده ثبت نام کرده و مجدداً قرار ملاقات را دریافت کنند و بدون قرار قبلی یا واکسیناسیون به واکسیناسیون بازگردند. به موقع انجام ندهید. »از محل های جداگانه تزریق واکسن خودداری کنید.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا