استان ها

۳۰درصد مدارس لرستان ناایمن هستند

به گزارش نازک نارنجی از لرستان: نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس در جلسه علنی امروز 15 شهریور صحبت می کند: جریان را برای کل کشور ایران فراهم می کند ؛ تخصیص آب در لرستان و تمام مناطق زاگرس مطابق آموزه های بزرگ قرآن کریم و شریعت مقدس اسلام است و قانون اساسی این کشور هرگونه بی عدالتی در توزیع آب رودخانه ها را ممنوع کرده است.

مرتضی محمودوند گفت: در سفر رئیس جمهور به لرستان وعده تداوم و اجرای عدالت داده شد ، بنابراین ما مردم لرستان منتظر احقاق حقوق خود و جبران بی عدالتی آشکار هستیم. یکی از راههای متعدد برای دستیابی به این هدف مهم استفاده از کارکنان ارشد و مدیران استانی با وابستگی قومی و محلی در این منطقه بارانی است.

وی افزود: به غیر از مدارس کوپری و کناکسی در لرستان ، بیش از 30 درصد مدارس لرستان کاملاً ناامن هستند. در این راستا ، ما خواهان اقدام فوری مسئولان ارشد کشور هستیم. و عدم انجام این کار منجر به در حالی که دختران مظلوم مدرسه در کردستان و سیستان و بلوچستان در آتش سوزی بی امان سوزانده شدند و متأسفانه هیچ پاسخی داده نشد و هیچکس رسماً تحت تعقیب قرار نگرفت.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: علاوه بر نبود حداقل امکانات مانند داشتن لوح ساده دانش آموزی ، در اکثر مناطق مظلوم لرستان ، متأسفانه حدود 480 مدرسه در استان لرستان هرگز به اینترنت دسترسی نداشتند. به ؛ همانطور که او گفت: شگفت آور و تأمل برانگیز است که لرستان در همه م componentsلفه های خدمات رتبه اول را دارد ، اما در مورد این مسئله مهم ، یعنی دانش آموزانی که به مدرسه نمی روند ، در حال حاضر به رتبه سوم رسیده است ، که باید سوال شود ، کدام استان برای چیست؟ مقام سوم؟ برای استانی که مردم ، پدر یا مادر ، در آن زندگی می کنند اما هزینه تحصیل فرزندان خود را نمی پردازند. عمق فاجعه در مرتبه سوم برای لرستان در این شماره مشخص است.

محمودوند با اشاره به وضعیت برق افزود: آنها اعلام کردند که شکست های توزیع برق کشور به پایان رسیده است ، در حالی که لرستان ، حتی بدون صنایع مهم و صنایع مادر ، همچنان درگیر مشکل است. به افتخار مدیریت کارکنان وزارت نیرو اهمیتی ندارد و راه حل سریع این مشکل باید در دستور کار قرار گیرد.

وی اظهار داشت: آتش عدم وجود مسئله کرونا زنده و شدید می سوزد. یکی از این بی تفاوتی هایی که ریشه کن شده است از دست دادن اولین افسر اجرایی کشور در مزرعه و در بین مردم است که باید منجر به همدردی و بحران مردمش

این نماینده مجلس با انتقاد از رهبر سابق گفت: “متأسفانه ، رهبر سابق این را به عنوان یک فرصت طلایی و غیرقابل برگشت الهی تلقی نکرد و در اقدامی بی دقتی ، از هرگونه چهره ای که حتی با مقامات بیش از یک سال با آنها ملاقات می کند ، روبرو شد. ، و این عدم عجله. »کاهش کار امدادی ؛ حداقل این امر هزاران بی خانمانی را که حتی در زمان مرگ و خانواده بزرگوارشان که نگران هزینه های ویران کننده درمان بودند می فرستد و با همان احساس درماندگی می میرند.

وی افزود: 4 تصویر دیگر تا ترسیم چشم انداز 1404 باقی مانده است. در این چشم انداز ، ایران کشوری صادق ، قابل اعتماد و دلسوز دارد.

48

دکمه بازگشت به بالا