ورزشی

علیرغم مخالفت وزیر ورزش، سمیعی اصرار به جدایی داشت

شفاف موافقت کرد و به نقل از رسانه های رسمی باشگاه پرسپولیس ، با نظر دکتر. حمید سجادی ، وزیر ورزش و جوانان از استعفای جعفر سمیعی از سمت مدیرعامل استقبال کرد. با این حال ، دکتر سجادی با این استعفا مخالف بود ، اما هنگامی که با فشار جعفر سمیعی روبرو شد ، آن را پذیرفت. در همین راستا سید مجید صدری به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس فعالیت های اجرایی و اجرایی را بر عهده دارد.

این تصمیم وزیر ورزش نشان دهنده علاقه او به حفظ قدرت باشگاه است. هیئت مدیره یک سرپرست جدید را مطابق وظایف قانونی تعیین می کند. هیئت مدیره زیر نظر مهندس صدری رای داد و از این پس وی طبق روال ماه های گذشته رهبری باشگاه را بر عهده خواهد داشت.

تصمیم دکتر سجادی برای تصویب تصمیم هیات مدیره ، احترام به استقلال هیات مدیره باشگاه پرسپولیس و نظارت ویژه وی بر فعالیت های هیئت مدیره باشگاه ها ترجمه شد که جای تقدیر و تشکر دارد. این موضوع برای ورزش های کشور تازگی دارد و می تواند منبع خوبی برای مدیریت جدید ورزش در دوره جدید باشد.
امید است باشگاه پرسپولیس با حضور مهندس صدری و تلاش هیئت مدیره و حمایت وزارت ورزش ، روزها و زمان خوب و آرام جعفر سمیعی را تکرار کرده و بهترین رویدادها را مدیریت کند. ، از جمله موفقیت مداوم و رضایت طرفداران.

دکمه بازگشت به بالا