عمومی

برگزاری ۵۵۰ برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در استان مرکزی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، محمد گودرزی ظهر چهارشنبه در نشست هماهنگی برنامه های سپاه دفاع مقدس اظهار داشت: نقش مردم در پیروزی ها و حماسه های دفاع مقدس بسیار مشهور است و دفاع مقدس متعلق به همه مقاطع و افراد جامعه “

وی افزود: جلوگیری از تحریف و فراموشی دفاع مقدس و شفاف سازی ارزش های موجود در این برهه از وظایف مهمی است که باید برای تجلیل از آن توسط مردم و مسئولان جشن گرفته شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله تصریح کرد: امسال ، برگزاری برنامه های باشکوه با ابتکار و نوآوری ، همراه با استفاده از مهارت های هنری که برای جوانان و نسل های جوان جامعه جذاب است ، باید در برنامه های هفته دفاع مقدس مورد توجه قرار گیرد. “

گودرزی گفت: سپاه روح الله استان مرکزی مانند سالهای گذشته برنامه های مهم و قابل توجهی برای تجلیل از چهل و یک هفته دفاع مقدس دارد که در این راستا بخشهای شهر ، نمایندگان و جناح های بسیج در اجرای آنها مشارکت دارند.

وی افزود: طبق برنامه ریزی های انجام شده تا کنون ، 550 برنامه با 204 عنوان برای گرامیداشت چهل و یکمین هفته دفاع مقدس هدف گذاری شده است.

روح الله ، معاون هماهنگ کننده سپاه ، تاکید کرد: با توجه به ممنوعیت کرونا ، امسال تمرکز همه برنامه های سپاه بسیج خدمات مردم و اجرای طرح شهید سلیمانی ، همراه با برنامه های فرهنگی باشکوه مطابق پروتکل های بهداشتی است.

دکمه بازگشت به بالا