اجتماعی

ضرورت نظارت دقیق بر نحوه هزینه کرد منابع و کمکهای دولت به شهرداریها و دهیاریها

وزیر کشور با بیان اینکه سازمان شهرها و روستاها باید سازمانی باشد که به مردم خدمت کند و رضایت مردم را جلب کند ، گفت: نتیجه کار این سازمان در بهبود خدمات رسانی به شهروندان در شهرها و روستاها کشور را باید دید و لمس کرد.

تأیید شده توسط نازک نارنجی و مطابق با پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور ، دکتر در حال حاضر در حال بازدید است. احمد وحیدی از سازمان شهرها و روستاها در سراسر کشور ، دلیل را ذکر کرد که مهمترین و اولویت ترین مسئله و خواسته در کشور افزایش خدمات در مقیاس نژادی ، اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی به مردم گرانقدر کشورمان است. به گفته وی: سازمان شهرها و روستاها که ظرفیت مدیریت و جلب همکاری شهرها و روستاها در مناطق مختلف کشور را در نظر می گیرد ، نقش مهمی در راه اندازی خدمات کلی در کشور دارد.

وحیدی اظهار داشت که مسائلی مانند کمک به بهبود حمل و نقل عمومی ، بسیج ظرفیت ها برای اقدامات سازمانی مدیریت پسماند و اصلاح فرایندهای برنامه ریزی شهری بخشی از وظایف و ماموریت اتحادیه است. وی افزود: پرداختن و بهبود این موضوعات به ویژه در حل مشکلات شهری کنونی کمک خواهد کرد.

وی افزود: نظارت صحیح ، دقیق و مسالمت آمیز بر ساختن شهرها و روستاها یکی از انتظارات این سازمان است و برخی از چشم اندازهای منفی مبنی بر صریح و واقع بینانه بودن نهادهای شهری و روستایی. با توضیح آنچه نهادها انجام داده اند.

ضرورت مستندسازی مشکلات و کمبودهای اصلی در زمینه های کاری در شهرها و مناطق روستایی و در راستای رفع آنها از طریق همکاری و اجماع با دیگر وزارتخانه ها و نهادها. وی ادامه می دهد: و روستاهای کشور ، ارتقای آموزش های حرفه ای و عملی در این بخش از مدیران ضروری است و می طلبد که این مهم به طور جدی پیگیری و محقق شود. “

وزیر کشور در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: نیاز به برنامه ریزی برای تامین تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز شهرها و روستاها با اولویت استفاده از ظرفیت های موجود شرکت های داخلی باید در دستور کار قرار گیرد.

دکتر نیز مشاهده کرد. وحیدی مدیریت صحیح و اصولی نحوه مصرف منابع مالی و اعتبارات در شهرها و حومه و تخصیص کل اعتبارات به پروژه های تعریف شده و همچنین اقدام برای جذب سرمایه و سرمایه خارجی برای اجرای پروژه های عمرانی و خدمات مدیریت شهری است. به تاکید کرد.

وزیر کشور در پایان سخنان خود به ضرورت احترام و قدردانی از کارکنان زحمت کش شهرداری ها در روند ارائه خدمات به شهروندان اشاره کرد. وی گفت: “من همیشه به این واقعیت فکر می کردم که کارگران بخشهای مختلف خدمات شهری و رفتگران شهری هیچ درکی از خدمت به مردم و شهر ندارند ؛ آنها کاملاً ضروری و شایسته احترام هستند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا