استان ها

یادمان شهدای گمنام دانشگاه آزاد بردسکن احداث می‌شود

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از بردسکن ، میثم واحدیان در نشست هم اندیشی ساخت یادواره شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی بردسکن اظهار داشت: ساخت و ساز ممنوعیت ساخت مراکز و واحدهای دانشگاهی است. ، و در پیگیری ، مجوز آن توسط سازمان مرکزی و مسئولین دانشگاه آزاد استان اخذ شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسکن افزود: دانشگاه آزاد اسلامی محیط فرهنگی و آموزشی است و پس از تشییع و تدفین شهدای گمنام در این مرکز آموزشی اقدامی برای ایجاد فضایی در اطراف مزار شهدا انجام شده است و امیدواریم با کمک خیران در نهایت شاهد اتمام و اجرای این پروژه در سطح شهر باشیم. امسال.

شهدا انقلاب را در خون خود تضمین کردند

رئیس مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی مجلس شورای اسلامی نیز گفت: شهدای گمنام در چهار نقطه شهر بردسکن به خاک سپرده شده و این شهرک تحت حفاظت است. شهدا مردان مقدسی هستند که با خون خود انقلاب می کنند. تا زمانی که در راه شهدا و ولایت هستیم هیچ قدرتی نمی تواند در مقابل نظام مقدس جمهوری اسلامی بایستد. یاد شهدا دلها را التیام می بخشد و ما باید همیشه این خاطره را در ذهن و قلب خود زنده نگه داریم.

یادواره شهدای گمنام دانشگاه آزاد بردسکن برپا می شود

حجت الاسلام جواد نیکوبین آمادگی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی را برای هرگونه مساعدت در ساخت یاد و خاطره شهدای گمنام اعلام کرد و ادامه داد: هرکس در هر مقام و مقامی که داریم مدیون خون شهدا است و ما نباید در این امر کوتاهی کنیم. این مکان. “

وی با اعلام اینکه شهدا درس آزادی را به ما می دهند ، افزود: نحوه و منش شهدا این است که بدون تردید به مردم خدمت کنند و همه مدیران باید در این راستا عمل کنند. با قرار دادن این روحیه در سرلوحه زندگی کاری خود.

شهادت بالاترین درجه خداست

رئیس نماز جمعه شهرستان بردسکن نیز گفت: پروژه احداث یادمان شهدای گمنام دانشگاه آزاد در دست اقدام است که نیازمند توجه جدی مسئولان این منطقه است.

حجت الاسلام علی اصغر امینی بیان می کند: شهادت بالاترین درجه خداست. تقریباً چهار سال از دفن و خاکسپاری دو شهید گمنام می گذرد که در آن تنها محوطه مقبره شهدا ساخته شده و اقدامی برای برپایی یادبود انجام نشده است.

وی یادآور شد: این شهر میزبان 9 شهید گمنام است و یادمان شهدای پارک حضرت ولیعصر (عج) بردسکن چندین سال پیش تکمیل و اجرا شد و پروژه یادواره شهدای عناباد و شهرآباد نیز ساخته شد. ؛ اما پروژه بزرگداشت شهدای دانشگاه آزاد اسلامی در مرحله برنامه ریزی باقی مانده است.

یادواره شهدای گمنام دانشگاه آزاد بردسکن برپا می شود

امام جمعه بردسکن تأکید کرد: شهدا مخزن معنویت هستند و نباید به دنبال اعتلای نام و یاد شهدا باشیم؛ چرا که شهدا چراغ جامعه هستند و هر جا که انقلاب با بحران روبرو شد ، ما با اعتماد به شهدا از آن بحران عبور می کنیم. نام و خاطرات شهدا باید در ذهن باقی بماند. زیرا موجب برکت و محافظت جامعه از آسیب های اجتماعی خواهد شد. از خیرین و معتمدان می خواهیم در ساخت یادمان شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کنند.

به گزارش آنا ، در این جلسه متولیان و موسسه خیریه آمادگی خود را برای ساخت یادبود شهدای گمنام اعلام کردند. دو شهید گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسکن ، 19 و 21 ساله در زمان شهادت و در منطقه شهرانی به شهادت رسیدند ، در اسفندماه سال 1396 با حضور پرشور مردم این شهر به خاک سپرده شدند.

انتهای پیام / 4121 /

دکمه بازگشت به بالا