اجتماعی

فردا بیش از ۳ میلیون دوز واکسن وارد ایران می شود

نازک نارنجی / آذربایجان غربی وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی گفت: فردا 3 میلیون و 400 دوز واکسن وارد ایران می شود

بهرام عین الهی روز جمعه 4 سپتامبر به خبرنگاران گفت که هدف از سفر وی به آذربایجان غربی بازدید از مراکز فعال واکسیناسیون کرونا ، بیمارستانهایی که بیماران کرونری را درمان می کنند و حضور در دفتر مرکزی کرونا با هماهنگی رئیس دانشگاه است. پزشکی. علم و استاندار و برنامه های آینده بیانیه وزارت بهداشت

وی در خصوص توزیع واکسن کرونا وارد شده به کشور گفت: جدا از این محموله پنج میلیون دوز ، یک میلیون و 400 دوز واکسن کرونا صبح امروز وارد ایران می شود.

وزیر بهداشت ادامه داد: فردا صبح ، 4 سپتامبر ، 3400 دوز دیگر وارد کشور می شود و به طور مشابه محموله های واکسن کرونا وارد کشور می شود و توزیع واکسن ها در کشور بر اساس ظرفیت و ظرفیت تزریق هر استان . “

وی افزود: ظرفیت تزریق واکسن در استانها باید با افزایش پایگاه های واکسیناسیون و ساعات کار در مراکز افزایش یابد ، به طوری که به جای انتظار کشیدن افراد در صف واکسن ، سیستم باید منتظر آمدن مردم باشد.

وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی افزود: برخی استانها اقداماتی را برای افزایش ظرفیت تزریق واکسن مانند استفاده از نیروهای داوطلب انجام می دهند و هر استان ظرفیت تزریق واکسن بیشتری دارد. واکسن ها سهمیه های متعددی دریافت می کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا