عمومی

انتخاب استاندار بومی یکی از مطالبات مردم هرمزگان است – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

منصور آرامی در گفتگو با خبرنگاران آنلاین با اشاره به معیارهای انتخاب استاندار جدید هرمزگان ، اظهار داشت:

وی ادامه داد: پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و پیروی از گام دوم انقلاب از دیگر ویژگی هایی است که در موفقیت استاندار جدید هرمزگان نقش بسزایی خواهد داشت و ما به عنوان نمایندگان مردم از نظر وظیفه و همکاری ماست. ”ما دستیابی به اهداف را اعلام کردیم.

یکی از نمایندگان مجلس نمایندگان شهرستان هرمزگان گفت: استان هرمزگان یک استان دریایی است و به نظر من نماینده عالی دولت سیزدهم استان هرمزگان باید نقش ویژه ای را برای استفاده از قابلیت های اقیانوس در توسعه در نظر بگیرد.

آرامی افزود: سرمایه گذاری و تسریع در روند سرمایه گذاری در زمینه صنعت دریانوردی ، گردشگری دریایی ، سفرهای کالایی ، توسعه بنادر ، توسعه و تجارت می تواند تأثیر ملی داشته باشد و کل کشور می تواند از آن بهره مند شود.

وی گفت: کشاورزی و معدن از دیگر ظرفیت های هرمزگان است که برای دستیابی به توسعه پایدار نیاز به توجه ویژه دارد.

نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی تقویت نیروی انسانی هرمزگان را برای تقویت نیروی انسانی کشور دانست و تصریح کرد: تقویت نیروی انسانی پیش نیاز توسعه هر منطقه ای است که باید از نظر اقتصادی ، فرهنگی و غیره مورد توجه قرار گیرد. تحولات

آرامی می گوید: انتخاب استاندار محلی یکی از خواسته های مردم هرمزگان است ، اما اگر تصمیم هیات دولت گزینه دیگری باشد ، ما برای موفقیت دولت تمام تلاش خود را می کنیم ، اما برای انتخاب مدیران انتخاب می کنیم ، از جمله فرماندار ، دولت است.

دکمه بازگشت به بالا