استان ها

حدادی: وزرا نباید دچار روزمرگی شوند/ مردم انتظار ثبات اقتصادی و کنترل قیمتها را دارند

یکی از اعضای کمیسیون داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: “موضوع واکسیناسیون مردم در برابر تاج و مهار رشد روزانه قیمت ها مهمترین چیزی است که مردم درخواست می کنند. که مجلس از وزیران دولت انتظار دارد که اولویت بندی حوزه. ”

علی حدادی در گفت وگو با نازک نارنجی ، درباره انتظارات مجلس از وزیران دولت سیزدهم اظهار داشت: مهمترین خواسته ما از وزرای جدید این است که آنها طبق قول هایی که داده اند در برابر مردم و در کنار مردم بایستند. همدلی ، اتحاد و همکاری پارلمان و دولت برای برآوردن خواسته های مردم یک ضرورت است.

وی افزود: یکی از مهمترین خواسته های ما رسیدگی به شیوع گسترده بیماری کرون است. چه در دوره واکسیناسیون و چه در برنامه ریزی برای واکسیناسیون عمومی جامعه ، باید اقدامات فوری انجام شود و خوشبختانه در چند روز گذشته ، شاهد ورود چندین محموله واکسن به کشور بودیم.

وی افزود: موضوع بعدی اقتصاد و معیشت مردم است. ما از وزیران انتظار داریم در این زمینه مطابق نذری که داده اند عمل کنند. یکی از موضوعات اصلی که در جلسات کمیسیون های تخصصی پارلمان مورد تأکید قرار گرفت ، موضوع اولویت بندی هر وزارتخانه بود. وزرا نباید در زندگی روزمره رنج ببرند ، بلکه باید با اولویت بندی مشکلات اقتصادی کشور و مردم را برطرف کنند.

نماینده مردم طالقان ، ساوجبلاغ ، نظرآباد و چهارباغ مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حال حاضر یکی از مهمترین دغدغه های مردم افزایش قیمت روز محصولات اساسی است ، تصریح کرد: انتظار می رود در راستای مشکلات کشور را با اولویت بندی و اصلاح ساختار اداری حل کنید و مردم باید نشانه های بهبود وضعیت اقتصادی را در معیشت خود مشاهده کنند.

وی گفت: “مردم انتظار ثبات اقتصادی و کنترل قیمت بازار را دارند.” باید از افزایش قیمت های غیرقابل کنترل خودداری کرد. همچنین انتظار می رود با تعیین رئیس بانک مرکزی نرخ ارز در اسرع وقت حفظ شود.

عضو شوراها و کمیسیون های داخلی که می گفت وزرا در دولت سیزدهم در 40 سال گذشته بیشترین رای اعتماد را از پارلمان گرفته اند و آن را بار سنگینی بر دوش می اندازد ، افزود: از هر یک از وزرا ، ما وظایف خود را انجام می دهیم. وظیفه قانونی برای حفظ حقوق مردم

حدادی در پایان گفت: حضور رئیس جمهور یک روز پس از تشکیل کابینه در روستاهای محروم استان خوزستان پیام خوبی به توجه دولت به اقشار محروم جامعه بود. از وزرای دولت مردم نیز انتظار می رود که برخیزند و ما آماده ایم تا هر جا که در زمینه قانونگذاری به کمک پارلمان نیاز دارند به آنها کمک کنیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا