ورزشی

واکنش بازیکنان منچستریونایتد به بازگشت رونالدو

مطابق با گزارشات شفافدیشب ، کریستیانو رونالدو در اقدامی هیجان انگیز و هیجان انگیز به منچستریونایتد بازگشت تا پنجره نقل و انتقالات تابستانی امروز را بیش از همیشه عجیب و غریب کند. بازگشت رونالدو به تئاتر رویاها واکنش های زیادی را در پی داشته است و بازیکنان فعلی شیاطین سرخ از انتقال آن بسیار هیجان زده هستند.

برونو فرناندز در مورد تأثیر خود در تغییر عنوان “مدیر برنامه برونو” شوخی کرد.

جیدون سانچو ، که اکنون نیز در تیم منچستریونایتد حضور دارد ، بعدازظهر جمعه را “زمانهای ترسناک” خواند و اعتراف کرد که این انتقال لحظات متفاوتی را برای طرفداران فوتبال رقم می زند.

جسی لینگارد که در دوران رونالدو در منچستریونایتد نوجوان تیم اول باشگاه بود ، پس از بازگشت کریستیانو نوشت: “زنده باد رونالدو!”

دیوید دوخا این تغییر طوفانی در دنیای فوتبال را با یک “صورت لبخند غافلگیر کننده” نشان می دهد. این انتقال آنقدر سریع و احساسی اتفاق افتاد که بسیاری از هواداران فوتبال شوکه و هیجان زده شدند.

مارکوس رشفورد ، که علاقه زیادی به این بازیکن نشان داد و نشان داد که چقدر خوب است در انتقال ، گفت: “وای ، وای ، وای ، او به خانه برگشت.”

رافائل واران ، که سالها در رئال مادرید به همراه رونالدو به سر برد ، با استفاده از دایره های قرمز نشان داد که می خواهد روزهای باشکوه حضور در مادرید را با کریستیانو در منچستر تکرار کند.

نمانیا ماتیچ ، دیگر بازیکن منچستریونایتد ، جوک خنده داری را در استوری اینستاگرام خود منتشر کرد و با چهره های خندان نوشت: به همه شما ، اقوام و دوستانم می گویم. نمی خواهم پیراهن رونالدو را بخواهم.

دونی فاندبک ، الکس پایان نامه و فرد نیز پستی در مورد انتقال رونالدو به منچستریونایتد منتشر کردند.

پوگبا و کاوانی بیشترین بازیکنان فضای مجازی هستند که واکنشی به این انتقال نشان نداده اند.

دکمه بازگشت به بالا