اجتماعی

ادامه فعالیت “پویش مهربانی” – نازک نارنجی

مدیرکل بهزیستی ، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران از ادامه فعالیت “اسکن مهربانی” پس از استقبال شهروندان و خیریه ها که گفتند: و اقدامات در مورد این اسکن خبر داد. ”

تایید شده توسط نازک نارنجی مطابق اعلام روابط عمومی سازمان رفاه ، خدمات و مشارکت اجتماعی شهرداری تهران ، سید ملک حسینی ، پس از چهارمین نشست معلمان در پنج منطقه تهران ، نحوه انجام “اسکن مهربانی” را توضیح داد 🙂 و حضرت فاطمه (س) در مناسبت های مختلف مانند محرم و آغاز سال تحصیلی آغاز و ادامه می یابد.

وی ادامه می دهد: “این جنبش در ابتدا با رویکرد ایجاد فرهنگ ازدواج سریع و کمک به تامین مایحتاج اولیه زندگی برای زوج های جوان شکل گرفت ، اما با استقبال و مشارکت شهروندان و همچنین همکاری” انجمن اهداکنندگان. ”تصمیم گرفته شد که در موارد دیگر نیز نقش فعال ایفا کند.

حسینی در مورد “انجمن خیریه” اظهار داشت: این مجمع توسط سه گروه کاری اصلی “رفاه و حمایت” ، “آموزشی و فرهنگی” و “توانمندسازی و کارآفرینی کارآفرین” برگزار می شود و پویش مهربانی به عنوان فعالیت فعالیت راه اندازی شد. و زمینه ای که از طریق آن زمینه توانمندسازی شهروندان کم درآمد باید بیش از هر زمان دیگری مورد توجه قرار گیرد.

وی اقدامات گروه های کاری را برای توانمندسازی و پاسخگویی به نیازهای دانش آموزان موثر خواند و گفت: امیدوارم در قالب “اسکن خوب” و با کمک “انجمن اهداکنندگان 22 منطقه” بتوانیم گامی برای کاهش رنج فقرا و نیازمندان بردارید. “

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا