اجتماعی

اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش درخصوص ابهامات پرداخت حقوق مردادماه فرهنگیان

وزارت آموزش و پرورش اعلام کرده است که همچنان حقوق کارکنان آموزش و پرورش در سراسر کشور را به حساب همکاران محترم می پردازد و اطلاعیه ای در مورد حقوق های نامشخص معلمان در ماه آگوست صادر کرد تا افکار عمومی روشن شود.

به گزارش نازک نارنجی ، به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ، متن اطلاعیه به شرح زیر است:

“نام خدا

همکاران عزیز؛

همانطور که می دانید ، در پیگیری حقوق همکاران و خاص جلوه دادن آن ، تلاش های زیادی صورت می گیرد که پس از دریافت مجوز لازم ، بلافاصله تسویه حسابهای اصلاحی برای همه همکاران از ابتدای سال جاری صادر می شود.

در روند اجرای این مجوز و تأمین بودجه لازم ، ابهاماتی برای دستگاه های مسئول ایجاد شد که به نظر رئیس جمهور ، مأموریت یافت تا بلافاصله نهادهای مسئول را برای رفع ابهام و رفع مشکل بررسی کنند. از آنجا که علیرغم پیگیریهای متعدد و تلاش مقامات وزارتخانه برای روشن شدن و روشن شدن موضوع ، تا زمان پرداخت حقوق در مرداد ماه ، ابهامات به طور کامل روشن نمی شود ، به منظور جلوگیری از تأخیر بیشتر ، حقوق متناسب با ماه گذشته پرداخت شد. رهایی.

با اطمینان از رویکرد دولت سیزدهم به پرداخت عادلانه ، پس از رفع ابهامات ، دلایل اجرای احکام ماه آینده ارائه خواهد شد.

“ما بابت تاخیر در پرداخت حقوق عذرخواهی می کنیم و تأکید می کنیم که کارکنان شما در وزارت آموزش و پرورش از تمام توان و شایستگی خود برای حفظ حقوق قانونی همکاران خود استفاده خواهند کرد.”

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا