ورزشی

خانه‌ام را فروختم تا پرسپولیسی شوم

تأیید شده توسط خبرگزاری آنلاین ؛ علی نعمتی ، تازه وارد پرسپولیس ، پس از امضای قرارداد سه ساله با این تیم گفت: خدا را شکر خیلی خوب پیش رفت.

مدافع شهر خودرو فصل گذشته افزود: من از نیم فصل گذشته درگیر رفتن به پرسپولیس بودم. این روزها ، من واقعاً درگیر این انتقال هستم. با تشکر از باشگاه پدیده که در این رویداد مهم خیلی به من کمک کرد و از مدیر برنامه هایم که برای انتقال آن تلاش کردند. بار دیگر خدا را شکر می کنم که به باشگاه معروف پرسپولیس پیوست. همچنین از اعتماد پرسنل پرسپولیس تشکر می کنم و منتظر دیدار با این اعتماد هستم.

او به پیراهن پرسپولیس اهمیت می دهد: 100 درصد پرسپولیس بزرگترین باشگاه ایران است و قهرمانی بسیار خوبی دارد و پنج فصل متوالی آن را فتح کرده است. همچنین اشتیاق زیادی برای حضور در این تیم دارم. سعی کردم سرباز بسیار خوبی برای باشگاه پرسپولیس و هوادارانش باشم.

نعمتی با بیان اینکه اگر برای حضورش در پرسپولیس حدود 7 میلیارد تومان به مجوز بدهد ، اظهار داشت: آنها مبلغی را گفتند که من نمی گویم ، اما هزینه ای پرداخت کردم ، می توانم بگویم خانه ام را نیز فروختم تا اجازه بگیرم انجام دادن. میزان تأیید من از این رویداد نیز بسیار زیاد است.

مدافع اخیر پرسپولیس در مورد نارضایتی مهدی رحمتی از جدایی از پدیده گفت: “من به مهدی رحمتی حق دادم ، زیرا ممکن است وضعیت تیم پدیده با انزوای بسیاری از بازیکنان آسیب ببیند ، اما تصور می شود که آنها نیز می گویند من باید پیشرفت کنم و در شرایط خوبی باشم. “

مدافع پرسپولیس در مورد رقابت بازیکنانی مانند فرشاد فرجی ، سید جلال حسینی و علیرضا ابراهیمی که در خط شروع بازی هستند ، گفت: کار من بسیار دشوار است ، اما از طرفی برای من افتخار است که شبیه بازیکنی باشم. سید جلال حسینی ، امیدوارم بتوانم از تجربه او استفاده کنم. “

نعمتی در مورد سابقه همکاری با یحیی گل محمدی در مشهد توضیح داد: “او صد در صد بهترین مربی ایران است و امیدوارم بتوانم شاگرد خوبی برای گل محمدی باشم و مانند روزهای بازی سرباز خوبی برای گل محمدی باشم.”

نعمتی گفت که از کودکی روحیه پوشیدن پیراهن پرسپولیس را داشت و فکر می کرد روزی در موقعیتی قرار می گیرد که در یکی از بهترین باشگاه های آسیا بازی کند. احساس می کنم این اتفاقی است که افتاده است. شاید دیر یا زود اما می دانستم که روزی با پرسپولیس بازی خواهم کرد.

256 251

دکمه بازگشت به بالا