ورزشی

عالیشاه: چون تست کرونایم مثبت بود، دیر به باشگاه آمدم

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس می گوید به دلیل بیماری کرونا خیلی دیر به باشگاه آمده تا قراردادش را تمدید کند.

به گزارش نازک نارنجی ، امید عالیشاه پس از تمدید قرارداد با پرسپولیس ، گفت: تقریباً یک دهه است که پیراهن ارتش سرخ را بر تن می کنم. خوشحالم که این روند ادامه دارد. ای کاش می توانستیم هواداران را خوشحال کنیم.

وی افزود: خوشحالم که به تیمم کمک کردم. اگر بازیکنی بازی نکند و بگوید خوشحالم ، دروغ می گوید و من ناراحت هستم که بازی نمی کنم ، اما اگر ببینم که می توانم به تیمم کمک کنم ، خوشحالم. هر بار که پیراهن تیم را با افتخار می پوشم ، تلاش خود را مضاعف می کنم.

کاپیتان دوم پرسپولیس همچنین در مورد دیدار این تیم مقابل استقلال تاجیکستان در مرحله یک شانزدهم لیگ قهرمانان آسیا و شانس قهرمانی پرسپولیس در این رقابت ها گفت: از این پس دیگر نمی توانیم درباره قهرمانی صحبت کنیم. ما باید قدم اول را محکم برداریم و روی بازی پیش رو تمرکز کنیم. قطعا بازی سختی داریم. استقلال تاجیکستان نیز توسط کادر فنی مورد بحث قرار گرفت و امیدوارم ما بقیه زمان را به خوبی آموزش دهیم و در مورد مراحل بعدی فکر کنیم. ادامه استخوان بندی تیم بسیار مهم است. پرسپولیس مانند قطار حرکت می کند ، افراد زیادی می توانند این قطار را تکان دهند و بازیکنان زیادی می توانند پیاده شوند ، اما مهم این است که پرسپولیس هدف خود را دنبال کند. از حسین کنعانی زادگان ، احمد نوراللهی و شهریار مقانلو به خاطر حمایتشان از تیم تشکر می کنم. احمد نوراللهی با کمردرد بازی می کند.

وی همچنین گفت که درخواست 12 میلیارد حقوق دارد: این ارقام درست نیست. اگر بعداً به باشگاه بروم ، به خارج سفر می کنم ، آزمایش کرونا می دهم و آزمایش من مثبت است ، و پس از دو روز منفی است و پس از دو روز آزمایش من نیز مثبت است. به همین دلیل خیلی طول کشید تا به باشگاه بروم. من هیچ مشکل مالی با پرسپولیس نداشتم و نداشتم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا