ورزشی

توپ میزبانی تیم ملی فوتبال ایران در زمین صداوسیما – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال ، حسن کامرانی فر گفت: برای بازگشت به میزبانی بازی های تیم ملی مشکلات زیادی وجود دارد که باید در زمینه بین المللی نیز از نظر سخت افزاری تأمین یا بهبود یابد. ما با موارد متعدد و متنوعی روبرو هستیم که نیاز به مشاوره های رسمی و غیر رسمی زیادی دارد.

وی افزود: در این راستا ، فدراسیون فوتبال با تلاش ، پیگیری ها و مشورت های یک خدمتگزار عزیز و انجام کارهای تخصصی ، موانع فردی را برطرف کرده است تا شرایط را فراهم کند. بازگشت تهران میزبان.

سرپرست دبیرکل فدراسیون فوتبال ادامه داد: در واقع آنچه برای ما مهم است این است که این درخواست از مردم برای میزبانی بازیهای خانگی ملی خود در ورزشگاه آزادی برآورده شود. در نتیجه ، ما با دستگاه های مختلف داخلی و خارجی ارتباط برقرار کردیم و پس از تشخیص موارد درخواست شده ، آنها را برطرف کردیم.

کامرانی فر تصریح کرد: ما در وضعیت همه گیر ویروس کرونا قرار داریم و علاوه بر این مشکل جهانی ، موارد مختلف سخت افزاری نیز باید در مجموعه ورزشگاه آزادی تهران اصلاح شود. محل ورود ، محل اقامت و تمرین تیم های حریف از دیگر مواردی است که باید به کارآمدترین روش رسیدگی شود و البته مسئله گمرک و ورود تجهیزات مورد نظر. و سایر مسائل با تعامل حل می شود. با دستگاه ها

سرپرست دبیرکل فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: “امروز ما به دنبال حل مسئله پخش تلویزیونی بازی های تیم ملی هستیم و معتقدم که تکرار تجربه آنچه تجربه کرده ایم می تواند پیوند را مطابق با جامعه بازگرداند. ” ما همکاری بسیار خوب و مفیدی با سازمان صدا و سیما داریم. با تشکر از مدیران قدیمی این مجموعه ، امیدوارم فرصتی برای حل این مسئله نیز داشته باشیم. اگر موانع پیش رو برداشته شود در روزهای آینده ، ما آنها را به تفصیل مورد بحث قرار می دهیم.

مطابق پست آنلاین ، قبلاً اعلام شده بود که بدهی های قبلی صداوسیما برای پخش برخی مسابقات و خرید حق پخش بازی های آینده ، از جمله موانع میزبانی تیم ملی در مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی ، اعلام شده است. 2022 قطر است.

تیم ملی فوتبال ایران در این رقابتها باید در تاریخ 4 سپتامبر مقابل سوریه صف آرایی کند.

دکمه بازگشت به بالا