اجتماعی

اعمال قانون ۴۴۰ هزار راننده متخلف تا روز گذشته

نازک نارنجی / گیلان جانشین فرمانده پلیس راهور گفت: تا دیروز بیش از 440 هزار پرونده رانندگان وحشیانه در جاده ها و شهرها توسط نیروی انتظامی توسط همکاران ما مرتکب شده و ضبط دوربین ها را نقض کرده اند.

سردار سید تیمور حسینی در حاشیه بازدید از محور ورود به رودبار در استان گیلان گفت: با وجود این که در روز اول ما با مشکلات کوچکی در محورهای شمالی ، به ویژه این محور روبرو هستیم. در حال حاضر وضعیت خوبی دارد.

جانشین فرمانده پلیس راهور افزود: آمارها نشان می دهد متوسط ​​تردد محورهای کشور در چند روز گذشته نسبت به مدت مشابه سال در توسعه تاسوعا و عاشورای حسینی بیش از 50 درصد داشته ایم. به همین ترتیب ، کل تردد در جاده های کشور در زمان ممنوعیت تاج گذاری در این زمان از سال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 33 درصد کوچکتر بود.

وی گفت: نکته مهم این است که به طور کلی در محورهای شمالی مانند آزادراه قزوین-رشت ، جاده چندل ، هراز و فیروزکوه نسبت به مدت مشابه سال گذشته در ایام تاسوعا و عاشورا ، 61 درصد کاهش تردد را شاهد بودیم. “

سردار حسینی ضمن تشکر از حمایت رسانه ها برای ارائه اطلاعات دقیق ، گفت: “عزم و اراده برای اجرای خوب این طرح. مطابق تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا ، ما به همکاران خود بدون ممنوعیت تردد اطلاع داده ایم Do از تردد در صفحات غیر بومی در هیچ استان ، به ویژه استانهای شمالی گیلان و مازندران خودداری کنید.

جانشین فرمانده پلیس راهور تصریح کرد: تا به امروز بیش از 440 هزار راننده متخلف در جاده ها و شهرهای همرزمان ما اعمال شده و ضبط دوربین ها را نقض کرده اند.

وی ادامه می دهد: شنبه 20 مرداد آخرین روز تعطیلات تلقی می شود ، اما ممنوعیت تردد تا آخرین ساعت روز جمعه 6 شهریور ادامه دارد ، بنابراین هموطنان عزیز باید مراقب باشند که از هرگونه رفت و آمد و تردد خودداری کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا