اجتماعی

وعده وزیر پیشنهادی امور خارجه برای تشکیل ستاد ویژه کرونا جهت واردات واکسن و دارو

سخنگوی کمیسیون مسکن و شوراهای مسکن از وعده وزیر خارجه مبنی بر قرار دادن کارکنان ویژه در کرونا وزارت خارجه برای واردات واکسن و اقلام دارویی در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.

روح الله نجابت در گفت وگو با نازک نارنجی ، ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون امور داخلی و شوراها ، گفت: در محل اقامت آنها. ردن نمایندگان نگرانی ها و سوالات خود را بیان کردند و او به سوالات نمایندگان پاسخ داد.

وی افزود: آنچه وی بر آن تأکید دارد ، دیپلماسی نامتقارن است که در طول سال های ریاست جمهوری خود دنبال می کرد ، وی همچنین به سیاست اجتماعی خارجی و آسیایی توجه می کند. از سوی دیگر ، وزیر پیشنهادی امور خارجه بر ضرورت استفاده از دستاوردهای میدانی در زمینه دیپلماسی تأکید کرد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یکی دیگر از موضوعاتی که آنها بر آن تأکید دارند بحث نگاه به شرق است. ضمن برجسته سازی تهدیدهای متعدد در این زمینه ، فرصت های پیش رو نیز مشخص شده است. موضوع دیگر استراتژی های دیپلماسی سیاست خارجی ، سطح انقلاب اسلامی است که وی به خوبی توضیح می دهد.

وی افزود: این نکته مهم است: نکته عجیب برای همکاران من در کمیسیون این بود که آنها 40 درصد به برنامه ای که از نظر اقتصادی جهت دار بودند وزن دادند و مسائل در قالب یک برنامه زمان بندی خاص و موضوعات مربوط به این حوزه محاسبه شد. کشاورزی ، منابع طبیعی ، کاشت فرازمینی و انرژی را می توان در اینجا یافت.

وی افزود: “سرانجام ، آنها قول دادند که پس از نشستن در وزارت خارجه ، یک کروناویروس ویژه توسط وزارت خارجه ایجاد شود تا از تمام ظرفیت این وزارتخانه برای واردات واکسن ، واکسن استفاده شود. با استفاده از داروها و دستگاه های تنفسی او اشاره کرد که تمام تلاش خود و همکارانش در این زمینه متمرکز خواهد بود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا