ورزشی

ذوب‌آهن با تارتار به اوج برمی‌گردد؟

مهدی تارتار سرمربی جدید تغییرات Z در لیگ بیست و یکم خواهد بود.

به گزارش نازک نارنجی ، لیگ بیستم پس از فراز و نشیب های فراوان به پایان رسید و Z change با وجود شکست در هفته گذشته در لیگ برتر باقی ماند. عواقب ناگوار این تیم پس از تغییر مربی ، مدیریت این باشگاه را مجبور به قطع همکاری با مجتبی حسینی کرد. بلافاصله پس از رفتن حسینی ، فولادسازان مذاکرات خود را در مورد گزینه های خود آغاز کردند و در نهایت با مهدی تارتار قرارداد امضا کردند.

مهدی تارتار پس از توافق با مدیران باشگاه Z Chang هدایت این تیم را بر عهده می گیرد و از این پس با Z Chang روی نیمکت است. رفتن به سمت تغییر Z ممکن است سخت ترین گزینه دوران مربیگری او باشد ، زیرا نایب قهرمان سابق آسیا برای بسیاری از فصل ها خوشحال نبوده و هواداران منتظر تغییر و بازگشت آنها هستند. دیروز خوب.

پیکان در گذشته در طول دوران سرمربیگری خود در باشگاه های مختلف هیچ اشتباهی نکرده است و این به هواداران Z امید بیشتری می بخشد. تارتار ابتدا فعالیت خود را به عنوان مربی راه آهن در سال 2009 آغاز کرد. در سال آخر بازی خود ، زمانی که در تیم راه آهن تهران بازی می کرد ، به دلیل عملکرد ضعیف در این تیم با محمود یاوری ، مدیریت راه آهن را بر عهده گرفت.

تارتار در تیم لیگ برتر ماند و با هدایت راه آهن به فینال جام حذفی رسید. این نمایش به سرعت روی آموزش مهدی تارتار متمرکز شد و به همین دلیل او فصل بعد به عنوان دستیار به تیم پرسپولیس تهران پیوست. در زمستان 2011 ، مهدی تارتار به عنوان سرمربی جدید تیم داماش گیلان منصوب شد و با کسب مقام هفتم در پایان فصل ، کار خود را با داماش گیلان به پایان رساند.

پس از آن مدتی را با تیم های گهر درود ، گسترش فولاد ، صبای قم و راه آهن گذراند تا اینکه در سال 2016 به تیم پارس جنوبی جم پیوست و عملکرد وی در این تیم نامش را بیشتر مشهور کرد. به تارتار سه فصل مربیگری این تیم را بر عهده داشت و در سال 2009 به مدت یک فصل سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان شد. وی همچنین در سال 1399 هدایت تیم پیکان را بر عهده داشت و با این تیم نتایج قابل قبولی کسب کرد.

تارتار در حال حاضر هدایت تغییر Z در لیگ بیست و یکم را بر عهده دارد. جایی که مربیان مختلف روی نیمکت او می نشستند و عملکردی آشفته را ضبط می کردند. از رسیدن به آخرین لیگ قهرمانان آسیا تا زنده ماندن از تفاوت هدف در لیگ برتر ، عواقب مربیان در فصول گذشته مضحک بوده است و این موضوع بر اشتیاق تارتار برای موفقیت با این تیم می افزاید. جایی که می تواند راه اندازی خوبی برای او باشد. مانند سکوی پرتابی که برای مربیان دیگر ساخته شده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا