ورزشی

امیدوارم به استقلال گل بزنم/ با سختی زیادی به پرسپولیس رسیدم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، علیرضا ابراهیمی پس از امضای قرارداد دو ساله خود با باشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: از آقای یحیی گل محمدی و مدیریت باشگاه به خاطر اعتماد به من تشکر می کنم و امیدوارم در این مسیر موفق و پیروز شوند. قهرمانی آسیا با پرسپولیس. “

فصل گذشته ، سیرجان مدافع گل گهر ادامه داد: من خیلی تلاش کردم تا پیراهن پرسپولیس را بپوشم ، در دو یا سه سال اخیر احساس کردم حرفه های زیادی به اینجا ختم می شود.

وی با تاکید بر اینکه قبلا گفته بود برای یافتن فوتبال باید به استقلال ، پرسپولیس و سپاهان رفت ، تصریح کرد: من قبلا گفته بودم قصد من رسیدن به پرسپولیس است نه تیم های دیگر. حالا ، وقتی به تیم ملی می رسم ، بهترین است ، اما اولین هدف من موفقیت در پرسپولیس در لیگ برتر و آسیا است.

ابراهیمی بر نقش بازیکنانی مانند سید جلال حسینی تأکید کرد: بودن در کنار یکی از بهترین کاپیتان های ایران و آسیا احساس فوق العاده ای دارد. موفقیت پرسپولیس برای من مهم است.

وکلای فصل گذشته گل گهر سیرجان در مورد شماره پیراهن فصل آینده خود گفت: “من هیچ وقت در مورد این موضوع صحبت نکردم و برایم مهم نبود.”

وی در مورد صحبت با یحیی گل محمدی برای پیوستن به جامعه سفیدپوست ها می گوید: من با آقای گل محمدی گفتگوی مستقیم ندارم.

ابراهیمی ادامه می دهد: من اولین بازیکن استان خود هستم که به باشگاه بزرگ پرسپولیس آمدم ، پرچمدار استانم هستم ، من پای بازیکنان مشهور می روم و با بازیکنان زیادی در کنارم راحت هستم.

بازیکن تازه وارد پرسپولیس درباره ارزش قراردادش افزود: “من فکر نمی کنم مبلغ زیاد باشد و مبلغ برای من مهم نیست ؛ قصد من این است که فقط به پرسپولیس بروم ، نه پول.

ابراهیمی در ابتدای حضورش در استقلال شروع به خواندن کرد و گفت: امیدوارم بتوانم برای استقلال هم گل بزنم. فصل گذشته ، گلهایی که مقابل پرسپولیس زدم به دلیل شرایط فوتبال بود و امیدوارم امسال گلهایم را در استقلال به ثمر برسانم.

دکمه بازگشت به بالا