عمومی

برپایی آیین چهارپایه‌خوانی در امامزاده حسن (ع) کرج – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

ابراهیم نوروزی فر در نشست خبری در آنلاین با اشاره به تداوم بیماری کووید -19 و ممنوعیت های اعزام عزاداران به همین دلیل ، اظهار داشت: ما می خواهیم همه هیئت های مذهبی و یادآورهای خداوند پذیرای تعداد زیادی از عزاداران حضرت باشد. سیدالشهدا (ع) با رعایت کامل روشهای تصفیه.

وی در مورد نحوه تنظیم امام بعدی مبنی بر اینکه همه چیز در ما از محرم و صفر است ، گفت: “زنده نگه داشتن دین مذهبی یکی از مهمترین وظایف و اقداماتی است که سازمان بسیج مداحان باید از آن مراقبت کند. موضوع مهم. “

مسئول بسیج مداحان البرز گفت: بر اساس اعلام ستاد ملی کرونا مبنی بر اجرای اقدامات بهداشتی در ماه عزاداری سید و سالار شهیدان ، این امر به خوبی پیش خواهد رفت.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با فضل و مساعدت شهدا این بیماری ریشه کن شود تا مانند سال های گذشته شاهد حضور مردم در مراسم ملی و مذهبی باشیم.

نوروزی فر با گام ها ، رسالت و خواسته های مورد انتظار دیوان عالی انقلاب از جامعه مداحان و مداحان موافقت کرد ، گفت: – اعتماد به جامعه. “

ما درخواست می کنیم که فعالیت صادقانه امدادی در ماه های آینده با همکاری مردم ادامه یابد.

وی گفت: در زمان ادغام نهادها ، سازمان ها و خیرین مختلف ، علاوه بر عزاداری ماه محرم ، کمک یا تشویق صادقانه مردم برای جذب و جمع آوری نذورات و هدایا در دستور کار است.

رهبر بسیج مداحان البرز گفت: “همانطور که شاهد ایجاد مناظر باشکوه بسیجیان بودیم ، مداحان بسیجی ، رهبران مذهبی و ذی نفعان در ماه های مختلف سال نیازمندان و محرومان را دستگیر کردند. ، امیدواریم در ماه های آینده مومنان جنبش امداد به همکاری با مردم ادامه خواهد داد. “

وی با اعلام اینکه سازمان بسیج مداحان استان البرز هیئت مهمی از امامزاده طاهر (ع) را در کرج برگزار می کند ، تصریح کرد: کربلایی ابراهیم نوروزی فر و مداحان استان تهران در ایام محرم برگزار می شود.

نوروزی فر تدریس کرد: قبل از اذان مغرب و عشا در ساعت 18 بعد از ظهر در ساعت 22 شب در امامزاده حسن (ع) کرج ، مراسم قرائت با چهار پا مانند سالهای گذشته با مدح ذاکر با صداقت اهل بیت ( مانند).

مراسم شال توسط جانبازان و پدرسالاران

وی درباره مراسم شال گذاری جانبازان و ایثارگران محرم عزادار امامزاده محمد (ع) گفت: شهرک کرج به پایان رسید.

مسئول بسیج مداحان استان البرز با بیان اینکه این برنامه قبل از شروع ماه محرم و مطابق با سالهای گذشته در شهرهای مختلف برگزار شد ، گفت: این مراسم در استان البرز کوچک است ، انتظار داریم در استان ادامه یابد سالهای آینده “

وی خاطرنشان کرد: جانبازان و برده های مسن که به دلیل شرایط کرونا نتوانستند در مراسم شرکت کنند ، گروهی از عزاداران به خانه های خود رفتند ، مراسم ویژه ساخت شال برگزار شد و یک شال خانگی به عنوان هدیه به آنها اهدا شد.

دکمه بازگشت به بالا