اجتماعی

مقایسه تاثیر متفاوت کرونا بر ریه، قبل و بعد از واکسیناسیون

یک پزشک در St. لوئیس تصاویری را به اشتراک گذاشت که اهمیت واکسیناسیون با کووید و 19 را آشکار می کرد.

به گزارش نازک نارنجی ، دکتر غسان کامل رئیس ICU در سنت پترزبورگ است. بیمارستان دانشگاه لویی در میسوری ، و اکثر بیماران آن هنوز واکسن های مورد نیاز برای ایمنی کرونا ویروس را دریافت نکرده اند.

بیماران او جوانتر از بیمارانی هستند که در ماه دسامبر تحت درمان قرار گرفت ، اما او می تواند مزایای واکسن را برای کسانی که قبلاً واکسینه شده اند ، مشاهده کند.

در این رابطه ، دو تصویر تصویربرداری ارائه شده توسط OSSAM و همان تصاویر افراد آلوده ، اما یکی متعلق به یکی که واکسینه شده بود و یکی دیگر که واکسینه نشده بود ، تفاوت تأثیر ویروس بر ریه ها را نشان داد. برای افراد مختلف در مورد واکسیناسیون

دکتر سفید می گوید: “رنگ سفید در ریه های افراد آلوده به دلیل ویروس یافت می شود.” کامل این می تواند باکتری ، مخاط یا ترشحات باشد.

به گفته این پزشک ، بیماران واکسینه نشده که ریه های آنها در تصاویر تصویربرداری ظاهر می شود ، احتمالاً نیاز به مراقبت دارند.

“این واقعاً باید حداقل اکسیژن باشد و همیشه به اکسیژن زیادی احتیاج دارد.” کامل آنها ممکن است برای تهویه دستگاه ، تسکین و نظارت بر علائم حیاتی به یک دستگاه تنفس یا دستگاه لوله گذاری نیاز داشته باشند.

وی افزود که ریه های سالم و پر از هوا دارای مناطق سیاه زیادی در خطوط تصویر هستند.

در عین حال ، به گفته پزشک ، تصویربرداری از افراد واکسینه شده کاملاً مبتلا به کوویدیا 19 بسیار نادر است که کمتر از یک درصد از این افراد مبتلا هستند و افراد مبتلا اغلب این بیماری را دارند که به حدی نیست که دیگر نباید برو در بیمارستان. برخی از آنها هیچ علامتی ندارند یا ممکن است احساس کنند که سرماخوردگی معمولی دارند.

کامل همچنین گفت که اکثر افرادی که واکسینه شده اند و کار آنها را به بیمارستان می رساند لازم نیست که به بخش مراقبت های ویژه منتقل شوند یا به علائم حیاتی متصل شوند. با این حال ، موارد استثنا شامل افرادی است که سابقه بیماری یا نقص سیستم ایمنی بدن را دارند.

جمعه گذشته ، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماریهای ایالات متحده اطلاعات جدیدی را منتشر کرد که نشان می داد افراد واکسینه شده می توانند به سرعت و بدون واکسن این بیماری را مانند افراد واکسینه منتقل کنند ، حتی اگر به احتمال زیاد خطر ابتلا به شکل جدی بیماری وجود دارد.

دکتر واکسن می گوید: “واکسن از شما در برابر بیماری شدید محافظت می کند ، اما بدانید (فعلا) که نمی توانید از انتقال آن به دوستان و عزیزان خود محافظت کنید.” Rachelparasty ، متخصص بیماریهای عفونی در دانشگاه واشنگتن.

به گزارش Fox24 ، همزمان ، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماریهای ایالات متحده امروز یک استاندارد جدید ماسک را صادر کرد که بر اساس آن افرادی که از ماسک استفاده می کنند نیز باید به طور کامل در مکان های عمومی و عمومی واکسینه شوند. مناطق وسیعی در ایالات متحده که گونه های جهش یافته دلتا به طور گسترده در این دستورالعمل پوشش داده شده است.

کامل این را گفت اگر ماسک را دوست ندارید ، قطعاً دستگاه تنفس را دوست ندارید. و از مردم خواست واکسن بزنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا