استان ها

اختصاص ۵ میلیارد تومان برای نوسازی دره اسدآبادی خرم‌آباد

به گزارش نازک نارنجی لرستان ، عباس گرمی در این باره اظهار داشت: پس از پیگیری های محمد شریفی مقدم ، شهردار و سید نظام الدین موسوی ، سخنگوی هیئت رئیسه مجلس ، دکتر. ابوری ، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ، از گیداله دره اسدآبادی دیدن کرد.

وی افزود: اولویت مهم مدیریت شهری توجه به همسایگان فقیر و کم درآمد است ، با وجود مشکلات مالی شدید ، پس از ماه ها مشاوره ، موفق شدیم اعتبار بازگشایی دره اسدآبادی را نیز تضمین کنیم.

معاون شهردار خرم آباد اعلام کرد که اختصاص 50 میلیارد ریال کمک دولتی برای پروژه بازگشایی و احیای دره اسدآبادی در جلسه امروز به ریاست معاون وزیر خرم آباد به تصویب رسید. مطابق توافقات قبلی شهرداری با برخی از مالکان شهرک های دره اسدآبادی ، روند پرداخت ، تخلیه و تخریب واحدها در اسرع وقت برای گسترش دره اجرا می شود.

سرانجام ، عباس گرمی ضمن تشکر و قدردانی ویژه از سید نظام الدین موسوی ، نماینده مردم تهران که همیشه نگران پیشرفت شهر خود بوده و از این پروژه حمایت بی دریغ کرده است. و سایر مشکلات شهرداری ، ابراز امیدواری کرد : در آینده ای نزدیک در سالیان متمادی چهره دره اسدآبادی تغییر می کند و با گسترش و ترمیم آن ، منطقه برای شهروندان مناسب خواهد بود.

48

دکمه بازگشت به بالا