اجتماعی

پاسخ هلال احمر به ادعاها در مورد تابعیت و درخواست تابعیت برخی از مدیران این جمعیت

جمعیت هلال احمر کشورمان با صدور بیانیه ای در مورد حاشیه ها و شایعات مربوط به تابعیت و درخواست تابعیت توسط مدیران این جمعیت در برخی از کشورها ، اقدام کرد.

به گزارش نازک نارنجی ، در بیانیه جمعیت هلال احمر با امضای روح الله استوک ، مدیرکل روابط عمومی و روابط عمومی جامعه ، آمده است: هلال احمر ، برای کاهش رنج های انسانی در 14 نقطه از جهان ، بهداشت وجود دارد. مراکزی که افسران جمعیت آنها در همه زمان ها ، بر اساس اصول حاکم بر برخی از مراکز ، مدیران یا اعضای هیئت مدیره شناخته شده و بازدید و انجام کارها را انجام می دهند. سفرهای مالی و اداری به مراکز.

در نتیجه ، پس از اعلام قبلی ، متوجه شدیم که هیچ یک از مقامات ارشد جمعیت تابعیت کشورهای دیگر را ندارند و تا به امروز برای شهروندی در کشورهای خارجی درخواست نکرده اند. علاوه بر این ، درخواست های نظارت و امنیت در همه گروه ها و فعالیت های اداری و مدیریتی مردم کاملاً اشرافی است و رسانه ها در صورت وجود ابهام در موارد فوق می توانند سوالات لازم را از دستگاه های کنترل دریافت کنند.

وی در پایان این بیانیه با رسانه های شایعه ساز صحبت کرد که در صورت تداوم انتشار اخبار غیرواقعی در این زمینه ، مقامات قضایی به وضوح آن را دنبال خواهند کرد. “

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا