ورزشی

حسینی برای ذوب آهن معجزه نکرد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، زمانی که مجتبی حسینی سرمربی Z change شد ، همه از معجزه حضور و تجربه او صحبت می کردند و بسیاری حسینی را حساس کرده بودند که شرایط تغییر Z را به مرور نجات داده است.

رحمان رضایی با میانگین نمره 0.78 تغییر Z را ترک کرد و بازی که منجر به اخراج او شد باخت مقابل سپاهان بود.

مجتبی حسینی معروف به ناجی در روزهای تغییر Z ، کار خود را در تغییر Z با میانگین نمره 0.93 به پایان رساند تا با تیم هدایت شده توسط رحمان رضایی فرقی نکند.

تغییر Z در شش بازی از 14 بازی اول اختلاف منفی داشت ، عددی که در پایان فصل به منفی 11 رسید. اندوها همچنین آنها پیشرفت زیادی در این زمینه تجربه نکرده اند.

اندوها در نیمه اول ، آنها 14 امتیاز در 14 بازی کسب کردند و به طور متوسط ​​در هر بازی یک امتیاز کسب کردند. با ورود مجتبی حسینی ، آنها در 16 بازی بعدی 14 امتیاز کسب کردند و میانگین کمتر از یک گل را نشان دادند.

آمارها نشان می دهد که پیشرفت بسیار کمی در عملکرد دفاعی وجود دارد. در 14 بازی در نیمه اول ، رحمان رضایی 20 گل برای ذوبی به ثمر رساند و در 16 بازی از ورود حسینی به 19 گل رسید که پیشرفت چشمگیری را نشان می دهد.

حسینی ، که اکنون توسط مربی تغییر Z به عنوان ناجی تیم ذکر می شود ، با شکست در تیم هایی مانند مس رفسنجان (دو بار) ، فولاد ، پیکان ، گل گهر سیرجان و نساجی 9 بازی از 16 بازی را باخت.

تنها نکته ای که در کارنامه حسینی در تغییر Z وجود دارد می توان به باخت استقلال مقابل تهران دانست ، نتیجه ای که اگر تغییر Z نبود ، می توانست در اسرع وقت به لیگ یک واگذار شود.

به گزارش آنلاین ، Z تغییر می کند تا در نهایت با 26 امتیاز از 30 بازی به دلیل تفاوت بسیار بهتر در گل ، در لیگ برتر بماند ، اما آنچه به وضوح مورد نیاز است. اندوها برای مدیریت تیم فوتبال لیگ بیست و یکم.

دکمه بازگشت به بالا