ورزشی

جابجایی میهج دو دروازه‌بان مطرح لیگ در ایران!

                                                                                                      انتقال دو دروازه بان معروف در لیگ ایران!

مطابق با گزارشات شفاف، پیام نیازمند پس از سه فصل حضور در اصفهان و سپاهان با پیشنهاد پیوستن به لیگ پرتغال این تیم را ترک کرد و حالا علیرضا حقیقی به عنوان گزینه جدی این تیم در هوای بیست و یکم مطرح می شود.

دروازه بان سابق تیم ملی که سابقه حضور در جام جهانی و جام ملت ها را دارد ، در ابتدای فصل بیستم به او پیشنهاد بازی برای استقلال را داد اما این بار به سیرجان گل گهر رفت و پیشنهاد امیر را پذیرفت. قلعه نویی. حقیقی که در فصل گذشته با عملکرد کامل خود سهم زیادی در بافت پارچه مازندران داشته است ، آنچه از گل گهر می خواست به دست نیاورد ، بنابراین اکنون شایعات جدیدی در مورد آینده او برای بار بیست و یکم به گوش می رسد و از سپاهان به عنوان مقصد جدید او

شایعه دیگر در مورد انتقال دروازه بانان مربوط به رشید مظاهری ، دروازه بان فعلی استقلال است که گفته می شود متوجه امیر قلعه نویی و گل گهر سیرجان شده است. مظاهری که در ابتدای فصل با انتقال جنجالی از تراکتور راهی استقلال شد ، در هفته های پایانی لیگ مجدداً جای خود را به امثال سید حسین حسینی واگذار کرد و در دو بازی اخیر فقط به ترکیب اصلی بازگشت. به دلیل وقفه گفته می شود در پایان فصل ممکن است تیمش را عوض کند و به گل گهر برود تا شاگرد امیر قلعه نویی شود.

دکمه بازگشت به بالا