عمومی

وقت کندن و رفتن سردار همین حالاست!

به 3 دلیل ، محتمل ترین زمان برای انتقال سردار آزمون است.

به گزارش نازک نارنجی ، این روزنامه همشهریان وی نوشت: “حالا خبر انتقال سردار آزمون به لیگ ها و تیم های بیشتر مربوط به یك دهه است.” از آرسنال و منچستر گرفته تا آث میلان و یوونتوس و از بایرن مونیخ تا اتلتیکو مادرید ، هر روز یک باشگاه بزرگ نام آزمون را ذکر می کند. این بار اما داستان متفاوت است. اکنون برخی از رسانه ها و روزنامه نگاران اروپایی گزارشی از این آزمون ارائه می دهند که اغلب گزارش های دقیق در زمینه حمل و نقل دارد. در این شرایط به نظر می رسد جدایی سردار از خیابان زنیت. پترزبورگ جدی تر از هر زمان دیگری شده است. گفته می شود که رم در ایتالیا و بایر لورکوزن در آلمان مصمم ترین مشتریان در این دادگاه هستند. به هر حال ، از بسیاری جهات ، چنین حرکتی باید در حال حاضر انجام شود. چه اکنون و چه هرگز.

اولین دلیل

سردار اکنون 27 ساله است. این تعداد سن کمی برای پیوستن به لیگ های معروف اروپا نیست. باشگاه های بزرگ به ندرت بازیکنان مسن آسیا را جذب می کنند. اگر اکنون سرنوشت خود را دنبال نکند ، ممکن است به همان سرعتی که فکر می کند موقعیت خود را از دست بدهد. او توانایی بازی در یک تیم برتر اروپایی را دارد اما برای رسیدن به این آرزو باید یکی دو سال دیگر در سطح دیگری کار کند. بنابراین این کار سریع نیست و زمان زیادی باقی نمانده است.

دلیل دوم

در روسیه ، او واقعاً هر آنچه را که می خواست بدست آورد. سالها کارآموزی و بزرگ شدن بین تیم ها و بعد از 3 قهرمانی متوالی با زنیت. او قبلاً با آقای گلی ملاقات کرده بود. فوتبال در سرزمین تزارها دیگر به عنوان هدیه ارائه نمی شود. او بالای این سقف بلند بود و باید مکان دیگری برای جولان پیدا می کرد. به عنوان مثال امسال نیز زنیت قهرمان روسیه و کاپیتان آقای گل کشور شد. اونیا؟ چه چیزهایی به رزومه آزمون اضافه می شود؟

دلیل سوم

فقط یک سال از قرارداد آزمایشی با زنیت باقی مانده است. به همین دلیل باشگاه روسی اکنون بیش از هر زمان دیگری مایل به انجام معامله آزمایشی است تا مهاجم ایرانی را به طور رایگان از دست ندهد. اگر سردار اکنون زنیت را ترک نکند ، این به معنای تمدید قرارداد او و امتناع باشگاه از بحث انتقال بازیکن ایرانی خود است. بنابراین در حالی که تنور داغ بود ، سردار مجبور شد نان خود را بپزد. وقت آن است که او را ترک کنیم و حرکت کنیم. این جهانگردی و رسانه های مجازی باید در نهایت یک تغییر واقعی ایجاد کنند. “ممکن است فردا خبری از این پیشنهادات نباشد.”

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا