اجتماعی

تاثیر ۹۱.۲ درصدی واکسن پاستوکووک روی بدترین سوش‌های کرونا

رئیس انستیتو پاستور ایران می گوید: “نتایج آزمایشات بالینی واکسن مصرف بیش از حد در کوبا نشان دهنده تأثیر 91.2 درصدی بیماری ها در کوبا ، یعنی آفریقای جنوبی و کالیفرنیا است و این مطالعات از بدترین بیماری های ویروس کرونا است که بیشتر واکسن ها تحمل نمی کند. “موثر باشید.

تایید شده توسط نازک نارنجی ، دکتر علیرضا بیگلری وی در حاشیه جلسه ای بین ویسنته ورث ، رئیس انستیتوی فینلا کوبا و وزیر و معاون وزیر بهداشت ، که صبح امروز در مقر وزارت برگزار شد ، گفت: “افرادی که از واکسن Subrana در کوبا استفاده می کنند 100٪ است در برابر بیماری های جدی و مرگ محافظت می شود. “همچنین این واکسن برای استفاده در افراد زیر 18 سال در حال مطالعه است.

وی افزود: دوز تقویت کننده واکسن Subrana می تواند سیستم ایمنی بدن افراد مبتلا به بیماری کرونا قلب را کاملاً بیدار کند و سیستم ایمنی بدن را بهبود بخشد. طرحی در حال استفاده از واکسن Subrana به عنوان یادآور واکسن های دیگر در حال انجام است که تقاضای جهانی برای این نوع واکسن ها را افزایش می دهد.

بیگلری گفت: “ایران و کوبا قصد دارند واکسنی با کیفیت بالا طراحی کنند.” این واکسن تنها واکسنی در جهان است که می تواند همزمان با جهش های متعدد مبارزه کند و این امکان را دارد که در قسمت های مختلف جهش یابد ، بنابراین وقتی با جهش های مختلفی روبرو می شویم اهمیت این واکسن مشخص می شود ، و این واکسن توانایی تغییر مهندسی برای مقابله همزمان با جهش های متعدد ویروس را دارد.

رئیس انستیتو پاستور در ایران یادآور شد: اصرار بر این است که مطالعه مرحله سوم مطابق با استانداردهای فعلی و در سراسر ایران و کوبا اجرا شود. مرحله بالینی سوم با 44000 نفر در کوبا و 24000 نفر در ایران انجام شد و پایان مرحله سوم در کوبا تقریباً آماده بود و تیم کوبا در ایران نتایج و روند آزمایشات بالینی را به طور کامل بررسی کرد. این واکسن بسیار خوب است

وی ادامه می دهد: پس از خلاصه ای از مطالعات در مرحله سوم بالینی ، می توان مصوبات سازمان بهداشت جهانی را بدست آورد. هدف هر دو کشور تولید واکسن با کیفیت تر و خوشبختانه تاکنون در حال پیشرفت است. نتایج اولیه آزمایش بالینی فاز III در ایران در اواخر ماه اوت در دسترس خواهد بود و مورد بررسی قرار می گیرد و این نتایج به ما کمک می کند تا اسناد کافی را برای اخذ تأیید از سازمان بهداشت جهانی ارائه دهیم.

وی افزود: “یكی از نكات كلیدی واكسن كه توسط انستیتوی كوبا كوبا و انستیتو پاستور ایران تهیه شده است این است كه آزمایش بالینی را برای افراد زیر 18 سال آغاز كرده و به راحتی برای كودكان و جوانان در دسترس است ، کمک بزرگی به مدارس می شود. ” و سیستم آموزشی کشورها. مطالعات در کوبا و ایران نشان داده است که این واکسن برخلاف برخی واکسنها که مقاومت کافی برای افراد بالای 65 سال را ایجاد نمی کند ، مقاومت بسیار چشمگیری دارد.

رئیس انستیتو پاستور ایران ادامه داد: در هفته های اخیر نزدیک به 130 هزار دوز واکسن پاستوکوکوس به وزارت بهداشت تحویل شده و در بسیاری از استان ها توزیع شده است. با توجه به اینکه خط تولید تولید واکسن هم در ایران و هم در کوبا در حال آماده سازی است ، نصب تجهیزات در خط صنعتی موسسه پاستور در ایران در ماه سپتامبر به پایان می رسد. ظرفیت اسمی واکسن خط 1 واکسن پاستوکوکوس که حدود 3 میلیون دوز در ماه است ، در اوایل پاییز به واقعیت تبدیل می شود و ما قادر خواهیم بود این واکسن را در دسترس مردم ایران قرار دهیم.

وی خاطرنشان کرد: همکاری بین انستیتو پاستور ایران و م Instituteسسه فینلای کوبا فقط یک قرارداد مشترک برای تولید واکسن Covid 19 نیست بلکه یک توافق علمی نزدیک ، مستمر و مثمر ثمر است و دانشمندان هر دو کشور جلسات هفتگی منظمی برای تولید و استفاده از واکسن داشته باشید. “برای بهینه سازی.

رئیس انستیتو پاستور ایران ادامه داد: ما باید برای جهش های بعدی ویروس کرونا آماده باشیم و مسلم است که این آماده سازی باید با همکاری گسترده دانشمندان از ایران و کوبا در بهینه سازی این واکسن ادامه یابد.

وی افزود: “با توجه به همکاری گسترده بین انستیتو پاستور ایران و م Finسسه فینلای کوبا در تولید مشترک چندین واکسن ، اکنون دکتر ویسنته ، یکی از برجسته ترین دانشمندان واکسن در جهان و مدیر موسسه فین لای کوبا ، با دکتر سعید نمکی – وزیر بهداشت ، ملاقات کرد – در این جلسه ، از هر دو طرف تأکید شد که می توانیم برای ایجاد همکاری بیشتر در مورد واکسن Covid 19 همکاری کنیم.

بیگلری سازگار با وبدا ، در پایان گفت: “آزمایشات بالینی مرحله سوم واکسن در انستیتوی فینلای کوبا و انستیتو پاستور ایران در هر دو کشور در حال اتمام است و نتایج بسیار خوبی نیز بدست آمده است و نشان داده شده است که این واکسن عملکرد بالایی در برابر انواع مختلف دارد. “خوب است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا