ورزشی

 حدادی: برای بازی با آمریکا و فرانسه هیجان‌زده هستم

به گزارش خبرگزاری نازک نارنجی ، حامد حدادی ، ستاره تیم ملی بسکتبال ایران ، در مورد شکست تیم ملی در بازیهای المپیک توکیو در برابر شکست 84 بر 78 مقابل جمهوری چک اظهار داشت: “ببینید ، ما بازی را بد شروع کردیم و به حمله حمله کردیم و دفاع. “ما اشتباهات زیادی مرتکب شدیم ، اما آنچه انجام دادیم کوارتر سوم بود و در کوارتر چهارم بسیار خوب بود. با تغییر در سیستم دفاعی و زوم ، بازیکنان تیم جمهوری چک کمی شوکه شدند و نمی دانستند چه کاری باید انجام دهند.

ستاره تیم ملی بسکتبال ادامه داد: ما چندین بار حمله کردیم و به بازی برگشتیم. می توانستیم برنده بازی باشیم ، تفاوت کمی داشتیم. این دیدار مجدد تجربه خوبی برای ما و بازیکنان جوان تیم بود. فکر می کنم اگر قبل از این مسابقات بازی های تدارکاتی زیادی انجام می دادیم ، می توانستیم عملکرد بهتری داشته باشیم.

حدادی می گوید: در نیمه اول بدن ما به خواب رفت و بازی را ندید اما در نیمه دوم بدن ما بیدار شد. من خودم در نیمه اول بدنم خوابم برد و از خوردن چند درخت شوکه شدم. در حال حاضر ، آسیب دیدگی من کاملاً بهبود نیافته است و من با داروهای مسکن بازی می کنم. آسیب دیدگی من بسیار خاص و غیرقابل عمل بود و فقط مجبور شدم روند درمان خود را ادامه دهم.

وی گفت: “اگر ما قبل از بازی های المپیك بازی های تداركاتی بیشتری انجام می دادیم ، بهتر بود كه مقابل ایالات متحده و فرانسه بازی می كردیم.” ما سعی می کنیم تا لحظه آخر دو مسابقه بجنگیم و فرقی نمی کند روند بازی چگونه باشد. من شخصاً هیجان زده ام که می خواهم مقابل ایالات متحده و فرانسه بازی کنم. آمریکا و فرانسه بهترین تیم های جهان هستند و ما سعی می کنیم بهترین ها را نشان دهیم.

256 251

دکمه بازگشت به بالا